Головна Азов-Маріуполь

Звернення від заступника командира полку АЗОВ капітана Святослава Паламара. Відео

Звернення від заступника командира полку АЗОВ капітана Святослава Паламара, друга Калини з блокадного міста Маріуполя.

21 день триває героїчна оборона форпосту України – Маріуполя!

Я закликаю всіх, кому не байдужа доля Маріуполя – тих, хто виїхав з міста і чиї близькі і друзі лишилися тут. Хто народився в цій приморській фортеці і хто знав Маріуполь до його нищення російською ордою: якщо не в ваших силах тримати зброю в руках або ви не б’єтеся на інших фронтах України – виходьте, в якому місті чи в якій країні ви б не знаходились – виходьте на вулиці з меседжем “Маріуполь – це Україна!”

Виходите поодинці, кличте знайомих! Робіть плакати, звертайтеся до журналістів, розповсюджуйте пости в інтернеті!

Зробіть так, щоб Маріуполь був на устах в усього світу! Щоб його не поховали під руїнами і не змирилися з його знищенням!!!

Ви можете вплинути на ситуацію і на вашій совісті буде мовчання!
Щодня захисники міста, перебуваючи в повному оточенні, мужньо та самовіддано бють ворога, знищують техніку, знищують генералів, офіцерів, содат рф та просто зрадників Батьківщини. Якщо ви не серед нас зі зброєю в руках – озбройтеся словом і дійте.

It’s the 21st day of the heroic defense of the outpost of Ukraine – Mariupol!

I call on all those who care about the fate of Mariupol, those who left the city and whose relatives and friends remained here. Who was born in this coastal fortress and who knew Mariupol before its destruction by the Russian horde: if you can’t hold a weapon in your hands or you don’t fight on other fronts of Ukraine – go out, in whatever city or in any country you are now – go to the streets with the message “Mariupol is Ukraine!”

Go alone, call friends! Make posters, talk to journalists, and spread posts on the Internet!

Make the whole world talk about Mariupol! That it wasn’t buried under the ruins and didn’t accept its destruction!!!

You can influence the situation and there will be silence on your conscience!

Every day, the defenders of the city, completely surrounded, bravely and selflessly beat the enemy, destroy equipment, destroy generals, officers, Russian soldiers and just traitors to the Motherland. If you’re not among us with weapons in hand – arm yourself with words and action.

АЗОВ – Маріуполь

Переглянути відео: https://t.me/BiletskyAndriy/3641 

Monobank