Головна Асоціація

 Звернення до народів світу. Славні народи нашого великого і величного світу, звертаємось до вас!

Цивілізація в небезпеці! Гуманістичні ідеали світу, заради яких за останні 2000 років були віддані сотні мільйонів життів, сьогодні під загрозою!

24 серпня 2022 року в Маріуполі анонсували страшний, звірячий, нелюдський суд над військовополоненими, героями України.

Сьогодні, завтра, чи будь коли – це не має відбутися. Хто б міг подумати, що у 2022 році в Європі знову відбудуться сталінські процеси? Цей несправедливий судовий процес кваліфікується Женевською конвенцією як військовий злочин. Вчинення злочину проти людяності саме по собі огидно, театралізувати його – скандально, вибирати для цього місця, присвячені музиці, зневажає універсальне покликання мистецтва. Спостереження за тим, як це відбувається на сцені Маріупольської філармонії та трансляція в ЗМІ, робить усіх глядачів співучасниками цього злочину проти людства. Якщо ми нічого не зробимо, щоб запобігти такому одіозному видовищу, яке, як нам здавалося, остаточно мало би залишитися в минулому, ми будемо винні в ненаданні допомоги людині в небезпеці.

Цивілізація пройшла довгий шлях з часів гуманізму, епохи Відродження, Просвітництва та всіх революцій по всьому світу за свободу народів. Цивілізація пережила дві страшні світові війни, пережила концтабори та гетто фашизму. Цивілізація створила Організацію Об’єднаних Націй, щоб така гидота більше ніколи не повторювалася, щоби гідність людської особистості ніколи більше не була принижена.

Пройшовши таку довгу нескінченну дорогу перемоги цивілізації над варварством, чи маємо ми право сьогодні без жодних дій прийняти цей жахливий регрес гуманізму перед тиранією, чи маємо ми право зараз, сьогодні чи завтра повернутися до кліток? Чи цього прагнуло людство, вступаючи до ООН? Цього домагалися підписанти Женевської конвенції?

Народи світу! Відкрийте очі не тільки на це епатажне видовище, а й на той тоталітаризм, який його влаштував! У Маріуполі назріває публічний суд і страта військовополонених, які боролися за вашу свободу, за ваших дітей, за ваше майбутнє! Чи маємо ми право мовчки спостерігати за тортурами в’язнів у цій театрально-цинічній обстановці Маріупольської філармонії? Чи можемо ми називати себе людьми, якщо дозволимо вчинити такий вчинок? Піднімайтеся, щоб сказати «НІ» цій варваризації світу!

Якщо Ви лідер країни, висловіться в ноті протесту. Якщо Ви інтелектуал/журналіст, засудіть це гвалтування права, мистецтва та культури. Якщо Ви визнаний мистецький діяч, запишіть заклик у соціальних мережах. Якщо Ви громадянин, то виходьте на вулицю, протестуйте!

Будьте сильними! Вірте в силу цивілізації, тим самим наповнюйте змістом свою якість громадянина світу!

Сайт, на якому можна знайти всю необхідну інформацію щодо так званого трибуналу та дані щодо акцій в Європі та світі.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяЗ малюнками дружини командира полку Азов. В Україні вийшов комікс про захисників Азовсталі
наступна статтяТорк з полку “Азов” про полон: “Вони сатаніли від карти України на грудях”