Головна Асоціація

Зустріч Асоціації з очільником ГУР МО Кирилом Будановим: ініційовано передачу листа від родин захисників «Азовсталі» Президенту США Джо Байдену

20 лютого відбулася зустріч засновниці Асоціації родин захисників «Азовсталі», дружини командира «Азову» Катерини Прокопенко з начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майором Кирилом Будановим. Зустріч відбулася у рамках тісної співпраці Асоціації з ГУР МО над звільненням з полону захисників «Азовсталі».

Під час зустрічі були обговорені нагальні питання, що стосуються процесів обмінів військовополоненими, зокрема питання найскорішого повернення важкопоранених бійців. Також було виокремлене питання низької дієвості роботи місій ООН та МКЧХ стосовно героїв «Азовсталі», а також відсутність розслідувань трагедії в Оленівці. Окремою темою обговорення стало важке становище жінок-захисниць в полоні, яких росія зобов‘язана повернути додому за Женевською конвенцією.

На завершення зустрічі відбулася знакова подія – Катерина Прокопенко передала лист від Асоціації родин захисників «Азовсталі», який за власною ініціативою керівник воєнної розвідки України Кирило Буданов зобов’язався передати Президенту США Джо Байдену, який цього дня перебуває з візитом у Києві.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяАдвокатське об’єднання «Баррістерс» провело публічні консультації для захисників та їхніх сімей
наступна статтяДобровольці, які вже вступили в бригаду НГУ «Азов», активно готуються до звільнення українських територій.