Золото і два срібла для України привезла з Риги українка Софія Єгорова

Співачка Софія Єгорова вкотре завойовує для України нагороди по всьому світу! Так, українка, взяла участь в престижному конкурсі «Riga Symphony», який вже не перший рік проходить в Латвії, та отримала відразу кілька нагород.

Протягом конкурсних днів, Софія дивувала членів журі з 42-х країн своїми виступами в трьох номінаціях: авторська пісня, пісня латвійського композитора та світовий хіт. Варто відзначити, що за пісню латвійського композитора композицію «Time Bomb» Єгорова виграла золото у своїй категорії! А оригінальна композиція — «Dance with you» та хіт конкурсу Євробачення «Rhythm Inside» принесли співачці почесне срібло.

«Це був яскравий та насичений емоціями тиждень! Я кожен день виступала на сцені, познайомилася з величезною кількістю цікавих людей, співала в соборі під акустичну гітару, проходила червоним хідником, брала участь в телезйомці Гала-концерту. Кожен виступ можна було подивитися в прямому ефірі на офіційних інтернет-сторінках фестивалю. Сама сцена, звук, екрани — ця атмосфера досі відгукується десь всередині. Я розуміла наскільки велика конкуренція серед учасників, як багато талановитих молодих артистів приїхали на конкурс. І ще більш приємно, що я змогла підкорити журі конкурсу та отримати одразу три нагороди!» — поділилася Софія Єгорова.

Одним з приємних моментів стало те, що українську співачку запросили взяти участь у великому Гала-концерті, телеверсію якого покажуть на новорічні свята. Софія виконала пісню «Time Bomb». Єгорова отримала ще один приз! На гала-концерті їй вручили «Composer’s Award Riga Symphony» — спеціальну нагороду від композитора і продюсера конкурсу Олени Лорени Швільпе за авторське рішення в пісні, а також Софія отримала запрошення взяти участь у вокальному конкурсі в Нью-Йорку!

В Європі Різдво святкують у грудні, тож доброю традицією стали концерти у соборах. Софія Єгорова стала запрошеної гостею на благодійному різдвяному акустичному концерті в церкві Святого Петра, в Ризі. Софія виконала свою нову різдвяну пісню «Christmas Light» під живий супровід гітари.

«Для мене новим досвідом було виконання різдвяної пісні в соборі. «Christmas Lights» написана Олексієм Донцовим і Дмитром Іващенко, вперше виконувалася на сцені, і так вийшло, що дебют її відбувся в такому символічному місці — в соборі. Маю велику надію, що найближчим часом «Christmas Lights» вийде на музичні майданчики, щоб всі могли відчути цю неймовірну атмосферу Різдва!

І звичайно, дуже хотілося б, щоб композиція жила не тільки в оригінальній студійній версії, але і в акустичній, без апаратури, колонок, підсилювачів. Адже магія — вона всередині нас. І не потрібні для неї ніякі фонограми й проводи» — прокоментувала співачка Софія Єгорова.