Головна Асоціація

Змагання на честь полеглих захисників «Азовсталі»: де і коли відбудуться найближчі

Полеглих захисників «Азовсталі» вшановують різноманітними пам’ятними заходами по всій Україні. Зокрема, незабаром заплановані наступні спортивні змагання, покликані нагадати про подвиг героїв та підтримати родини:

19 березня у Червонограді в ДЮСШ №1 відбудеться турнір з волейболу пам’яті Героїв полку «Азов» – родини Луговських. Психолог «Азову» Наталія Луговська та її зять, азовець Олексій Ластович з позивним «Кречет», загинули весною 2022 року під час оборони Маріуполя на заводі «Азовсталь». Син Наталії Юрій Луговський на псевдо «Баррет» у 23-річному віці віддав життя за Україну 9 березня 2018 року під Водяним на Донеччині, лишивши по собі славу талановитого та мужнього снайпера.
Початок змагань – о 10:00. Відкриття – о 12:00.

Участь візьмуть команди юнаків з Червонограда, Ковеля, Трускавця, Львова, Костополя (Рівненська обл.).

25 березня у Кременчуці відбудеться півмарафон в пам’ять про Максима «Пістона» Кагала – старшого лейтенанта полку «Азов», якому посмертно надано звання Героя України.
Наразі реєстрацію вже завершено. Час та локацію змагань для охочих підтримати учасників можна дізнатися за телефоном для довідок: (097) 301-90-30

23 квітня у Дніпрі (Січеславська набережна 18, Спортивний комплекс Університету ім. А. Нобеля) відбудеться Чемпіонат України з воркауту пам’яті Героя України, командира взводу розвідки «Азову» Станіслава Партали на псевдо «Метро». Організатори змагань – всеукраїнська федерація «Стріт Воркаут Україна».
Реєстрація доступна з 13 березня до 13 квітня за посиланнями:

Воркаут батли 
Стрітліфтинг
Воркаут рекорди

Асоціація родин захисників «Азовсталі» запрошує небайдужих взяти участь у змаганнях пам’яті героїв та підтримати їх учасників! Разом – сила!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяБоєць “Азова” з позивним “Мольфар” розповів, як отримав тяжке поранення у Маріуполі
наступна статтяДопомога родинам загиблих героїв: стартує благодійний розіграш джинсової куртки з ручним розписом, присвяченим захисникам «Азовсталі»