Зірки розповіли, скільки коштують їхні речі

Журналісти програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» запитали зірок, що буде в тренді восени 2019 року і скільки селебрітіс готові витратити на речі. Виявилося, Тоня Матвієнко не проти дочекатися знижок, а Анатолій Анатоліч і Наталка Карпа найбільше цінують речі, подаровані найріднішими.

Зараз на тижні моди дизайнери представляють новинки весни 2020 року, але не менш цікавими є тренди осені 2019-го. Чим вже поповнюють гардероб наші артисти.

«Я думаю, що головна річ осені – кардиган, якийсь або дуже теплий, або яскравий!», – коментує Тоня Матвієнко в програмі «Ранок з Україною».

Світлана Вольнова має велику колекцію тренчів, яку щойно поповнила новеньким модним плащем. Але зірка впевнена – довго носити таку красу не вийде.

«Але ж у нас відразу після літа наступає люта зима. Ну, а що стосується образу осені – плащ у стилі 70-х із погонами. Та мені здається, ми все-таки укутаємося в шалі й перейдемо в зимовий одяг», – говорить Світлана Вольнова.

Дехто з зірок категорично відмовляються прибирати літні речі з гардеробу, наприклад, Артем Пивоваров почав збирати колекцію панам. А Поліграф ШарікOFF пішов ще далі.

«Я бачу свою осінь, схожу на літо. Тобто вона має бути такою, щоб ми не знімали сонцезахисні окуляри. Осінь у стилі Маямі», – поділився Поліграф ШарікOFF.

А от ведучий програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч має практичний підхід до модного питання.

«Кросівки. В принципі, чоловіків же зустрічають по взуттю і по годиннику, тому я думаю, головне – правильно підібрати кросівки, все інше – не важливо!», – говорить Анатолій Анатоліч.

Скільки зірки готові витратити на модну річ, і що найдорожче в їхніх гардеробах? Тоні Матвієнко найдорожче обходиться концертний одяг, а от за повсякденні речі співачка не переплачує, головне – піймати знижки. Наприклад, улюблена сумочка співачки коштувала 200 доларів, а дочекавшись знижки Тоня її придбала за 90 зелених.

«Мені так одна сумочка сподобалася, що спочатку я купила білу, а потів ще й червону!», – зізнається Тоня Матвієнко.

Анатолій Анатоліч розповідає про своє улюблене взуття.

«Ці туфлі мені подарувала дружина рік тому. Це Dolce & Gabbana, але не знаю, скільки вони коштують – це ж подарунок, тому вона мені не казала», – поділився Анатолій Анатоліч.

А от Наталка Карпа не змогла оцінити найдорожчу річ у своєму гардеробі.

«Біла блуза моєї бабусі, яка збереглася з 1952-1953 років, вона досі є в моєму гардеробі! Ця блуза неймовірно красива і, на диво, вона дуже гарно збереглась. Тож для мене вона найцінніша і найдорожча!», – розповіла Наталка Карпа в ефірі каналу «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».