Як швидко повернути пружність шкірі тіла. Огляд масажної олії, скрабу та сироватки від Ziaja.

Одразу після новорічних свят можна починити готувати тіло до літнього сезону. Не зарано? – запитаєте ви. Ні, якраз зараз є час на маленькі кроки, які легше робити і які стовідсотково продемонструють бажаний результат. Говорю я не лише про фізичні навантаження. Догляд за шкірою тіла також дуже важливий момент, про який не варто забувати.

Основні домашні б’юті-ритуали, які достатньо швидко надають гарний тонус, покращують пружність та зовнішній вигляд шкіри:

Масаж

Благо зараз є дуже багато «гаджетів» для ефективного самомасажу. В моїй практиці була щітка для сухого масажу, мочалка-рукавичка з натуральної жорсткої волокнини (масаж робиться під час душу, лише проблемних ділянок), вакуумна силіконова банка (але будьте обережні, щоб не наставити синців), і звичайно сучасні антицелюлітні вібромасажери (я не дуже вірю в те, що вони можуть позбавити целюліту, але на тонус шкіри впливають гарно). Для останніх та вакуумного масажу знадобиться масажна олія.

Фото: Анна Суворова

Почала використовую новинку від польського бренду Ziaja – масажна олійка лінійки Baltic Home Spa Wellness. По-перше, радує об’єм банки – вистачить надовго, по-друге, олія забезпечує гарне ковзання поверхнею шкіри, але при цьому не має відчуття надмірної жирності, консистенція приємна та легка. По-третє, аромат в міру насичений кокосово-мигдальний. І ще, плюсом хочу відзначити зручний дозатор (дуже не люблю банки без дозатора, адже вони завжди замацуються олією).

Скрабування

Один з найприємніших та ефективних ритуалів, завдяки якому можна «відполірувати» шкіру (що значно покращить зовнішній вигляд шкіри), і водночас позбутися від відмерлих клітин епідермісу. Також завдяки такому глибокому очищенню, шкіра може сповна насититись поживними елементами від кремів для тіла, олій або лосьйонів. Треба лише пам’ятати, що неможна скрабувати шкіру занадто часто, вистачить одно разу на тиждень.

Отже, скрабування шкіри відбувається косметичними скрабами – продуктами у склад яких входять абразивні жорсткі частинки, як правило натуральні: сіль, цукор, кава та інше. Щоб добре поскрабуватися треба достатньо багато продукту, тому скраб витрачається неекономно. В моєму арсеналі їх завжди декілька. Один з яких обов’язково від бренду Ziaja, адже завжди ефективний.

Фото: Анна Суворова

Розгладжуючий середньозернистий скраб для тіла з ароматом запашної кави з шоколадом Baltic Home Spa Wellness відгукується одразу на два запити: глибоко очищує, а також насичує шкіру тіла поживними елементами мигдальної та соняшникової олій. Скраб не жорсткий, тому додатково радує приємним масажем. Після використання цього скрабу шкіра добре зволожена, тому не бачу додаткової необхідності використовувати лосьйон або крем – це плюс.

Зволоження та живлення шкіри тіла

Намагайтесь не забувати про зволоження (утримання вологи в шкірі) та живлення (активування ліпідів, які посилюють синтез в клітинах, сприяють регенерації).

Що зволожує нашу шкіру? Гіалуронова кислота, гліцерин, кераміди, амінокислоти, алое вера. А для живлення підходять натуральні олії: аргани, жожоба, ши, кокосова, макадамії та інші.

Фото: Анна Суворова

Це означає, що після очищення шкіри (в ідеалі після скрабування або просто після прийому ванни) рекомендують використовувати зволожуючі та живильні засоби: лосьйони, олійки, креми. По-перше, регенерація шкіри забезпечить більш рівний рельєф шкіри і звичайно подарує пружність.

Давно використовую зволожуючу антицелюлітну сироватку для тіла Baltic Home Spa Fit mango. Сироватка дійсно надає пружності та розгладжує шкіру. Цей ефект досягається завдяки кремнію та альгінової кислоті, які входять у склад. Сироватка швидко вбирається в шкіру і залишає легкий манговий флер.

Анна Суворова
Instagram: @anna_suvor0va