Головна Азовсталь

Зеленський нагородив звільнених із полону українських захисників і захисниць

| Суспільне новини

Президент України Володимир Зеленський у Києві 2 грудня зустрівся з українськими захисниками й захисницями, які були звільнені з російського полону, та вручив державні нагороди. Про це інформує пресслужба президента.

“Сьогодні ми відзначаємо тих, хто уособлює українську незламність, є обличчям нашої великої держави”, — сказав Зеленський.

Нагородження азовця Тавра

Звертаючись до присутніх військовослужбовців, серед яких були офіцери, сержанти, солдати й матроси, президент сказав, що щасливий бачити їх вільними. Він розповів, що за час повномасштабного вторгнення Російської Федерації вдалося звільнити з російського полону 1331 українця.

Пташка з Азову співає гімн

“Військові та цивільні. Воїни нашої армії, ВМС, нацгвардійці, поліцейські, прикордонники, тероборонці. Медики, рятувальники, наші волонтери. Вихідці з усіх областей. Люди, які пройшли бої на півночі, на сході, на півдні, на Зміїному. Маріуполь і “Азовсталь”. Оборона Києва й Харкова. Захист Херсонщини, захист нашого Запоріжжя”, — сказав Зеленський.

За його словами, йдеться про люди різних звань, із різними особистими історіями, яких всіх однаково чекали вдома.

“За яких ми боролися! Однаково боролися за кожного, кожну. Які пройшли через полон, але зберегли гідність”, — додав президент.

Глава держави також відзначив тих, хто працював задля звільнення українців із неволі.

Суспільне новини

Джерело

Фото: ОПУ

попередня статтяФонд підтримки родин захисників «Азовсталі» розширюється: деталі
наступна статтяАсоціація родин захисників «Азовсталі» запустила чергову ініціативу на знак нагадування про піврічний полон героїв