Головна Асоціація

Запоріжці зібрали понад 170 тисяч гривень на реабілітацію військовополонених героїв «Азовсталі»

4 вересня в Запоріжжі відбувся благодійний мистецький захід на підтримку героїв «Азовсталі». Метою заходу було нагадати українцям та всьому світу про Маріупольський військовий гарнізон та його подвиг, а також зібрати кошти на реабілітацію повернених з полону хлопців та дівчат. 100% прибутку від проданих робіт на аукціоні та під час виставки, а саме понад 170 тисяч гривень, спрямовуються у фонди Асоціації захисників родин «Азовсталі» та Патронатної служби «Янголи Азову».

На благодійній артподії запоріжці могли придбати картини, хенд-мейд вироби, листівки та плакати від митців з усієї країни та світу, а також мали змогу підписати листівку на передову, зробити тимчасові патріотичні тату. Для дітей гостей заходу була виділена зона для творчості. Зауважимо, що усі їхні малюнки були присвячені Україні, війні та нашим захисникам.

Благодійний мистецький захід супроводжувався виступами танцювальних перформансів, які присвятили свої виступи героям «Азовсталі», запорізьких гуртів «Banderstadt», «Хорта» та «Sabina Safarli», а спеціальним гостем та хедлайнером артпроєкту став Арсен Мірзоян.

Ведучим аукціону став Юрій Драненко, який добре відчував всіх відвідувачів й саме завдяки йому, зокрема, захід мав успіх.

Захід був реалізованим спільними зусиллями активістів Асоціації захисників родин «Азовсталі» міста Запоріжжя, волонтерськими організаціями та добровольцями, які боронять державу на запорізькому напрямку.

Онлайн-трансляція заходу була проведена завдяки нашим партнерам віжн-радіо «На дотик» – запис етеру можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/vmhznO3eGzg

«Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійного мистецького заходу на підтримку героїв «Азовсталі». Наш благочинний артпроєкт отримав безліч схвальних відгуків. Відвідувачі, митці та співорганізатори, що брали участь в події, вже готові до наступного заходу такого типу», – підсумувала кохана бійця полку «Азов», організаторка артпроєкту Ярина Геращенко.

Світлини з заходу можна подивитись за цими посиланнями:

  1. Фото: Дениса Дєєва
  2. Фото: Мікромедіа «яктитам»

Асоціація родин захисників «Азовсталі» 

Джерело

Гловне фото: Мікромедіа «яктитам»

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяУ Києві відбудеться захід з ушанування полеглих героїв внаслідок теракту в Оленівці
наступна статтяЗакликаємо світ та ООН провести розслідування теракту в Оленівці та повернути полонених азовців, – сестра полоненого начальника штабу полку “Азов” Сандра Кротевич