Головна Підтримка АЗОВ

Закликаємо світ та ООН провести розслідування теракту в Оленівці та повернути полонених азовців, – сестра полоненого начальника штабу полку “Азов” Сандра Кротевич

Сандра Кротевич, сестра полоненого начальника штабу полку “Азов” Богдана Кротевича та членкиня Асоціації родин захисників Азовсталі, закликала всіх українців підписати петицію від родин полонених азовців, щоб ООН створила моніторингову групу не тільки для перевірки стану полонених в Оленівці та отримання переліку загиблих, а для знаходження та повернення всіх полонених з Азовсталі

Про це вона розповіла в етері Еспресо.

“Ми звертаємося про звільнення хлопців з Азовсталі, у першу чергу азовців, які постраждали в Оленівці. Ми досі не знаємо хто загинув або ж хто поранений у наслідок цього цинічного теракту. Ми звертаємося до світу, до міжнародних організацій, щоб вони вплинули та допомогли повернути нам хлопців і у першу чергу понад 200 азовців, які постраждали від теракту в Оленівці. Ніхто нічого не може розповісти про азовців, тому що немає доступу до Оленівки навіть у Червоного Хреста”, – зазначила сестра полоненого начальника штабу полку “Азов”.

Сандра Кротевич пояснила, що, з моменту як хлопці вийшли з Азовсталі, ніхто з родичів не знає,  де перебувають командири та чи живі вони.

“Прошу всіх українців підписати петицію від родин полонених азовців, щоб ООН створила моніторингову групу з метою не тільки перевірки стану полонених в Оленівці та отримання переліку загиблих, а для знаходження та повернення всіх полонених з Азовсталі. Про азовців взагалі немає ніякої інформації, їх тримають у жорсткій ізоляції та по далі від військовополонених з інших підрозділів. Тому і потрібна міжнародна моніторингова група, яка б зібрала всю інформацію та передала родинам полонених”, – зауважила Кротевич.

Членкиня Асоціації родин захисників Азовсталі також повідомила, що сьогодні, 6 вересня, у Києві на Софіївський площі о 20:00 будемо вшановувати пам’ять загиблих в Оленівці, тому запрошуємо небайдужих прийти та підтримати родини полонених, вшанувати пам’ять азовців і просто долучитися.

ЕСПРЕСО

Джерело

Головне фото: Reuters

попередня статтяЗапоріжці зібрали понад 170 тисяч гривень на реабілітацію військовополонених героїв «Азовсталі»
наступна статтяУ Києві вшанували загиблих під час теракту в Оленівці бійців «Азову»