Головна Асоціація

Захисник Маріуполя Арсеній Федосюк в інтервʼю «Голосу Америки»: «В полоні з нас вибивали покази тортурами»

«Люди не свідомі ситуації щодо утримання українських військовополонених в Росії. І вони дуже дивуються, коли я показую їм кадри, як виглядають наші люди після полону, і як виглядають російські військовополонені після українського полону», – розповідає сержант бригади «Азов» Арсеній Федосюк, звільнений з російського полону в останній день минулого року, в інтерв’ю Українській службі «Голосу Америки» під час своєї адвокаційної поїздки до США.

У США він приїхав разом із дружиною Юлією та Катериною Прокопенко, дружиною командира «Азов» Дениса Прокопенко, лідерками Асоціації родин захисників «Азовсталі». Під час свого перебування у США вони зустрілися із членами Конгресу, представниками правозахисних організацій, медіа, української діаспори та відвідали кілька провідних аналітичних центрів. Після Вашингтона планують також побувати в Нью-Йорку та на Західному узбережжі США.

В інтервʼю українській службі «Голосу Америки» Арсеній Федосюк розповів про умови утримання та методи впливу, які застосовувалися до нього та інших українських військових.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяДень батька в Україні
наступна статтяАртилеристи «Азову» наносять ворогу нищівних ударів з 152-мм гаубиці «Мста-Б»