Головна Асоціація

Захисник «Азовсталі», азовець Руслан «Давід» презентував книгу під назвою «Маріуполь. Книга хоробрих»

У Києві відбулася презентація збірки «Маріуполь. Книга хоробрих» авторства бійця «Азову» та захисника «Азовсталі» Руслана «Давіда». Руслан 4-го квітня прилетів на гвинтокрилі на вже оточений завод «Азовсталь», брав участь у міських боях, під час яких, внаслідок важкого поранення, втратив ногу за кілька днів до виходу гарнізону з «Азовсталі». Фільмуючи події на GoPro, азовець став одним з небагатьох, хто на той момент показував реальність кровопролитних боїв у Маріуполі від першої особи. В рамках одного з обмінів важкопоранених бійців, «Давід» повернувся з полону у червні минулого року.

На сторінках книги «Маріуполь. Книга хоробрих» відображено спогади Руслана, який викликають великий сум і захоплення одночасно: він описує втрату товаришів, бої та побут захисників Маріуполя, згадує про живих та вже полеглих героїв, які відзначилися у боях за місто. Перший надрукований примірник боєць передав командиру «Азову» Денису «Редісу» Прокопенку, якому присвячено один з віршів збірки.

Привітати «Давіда» з презентацією книги прийшли і побратими – захисники «Азовсталі», військовослужбовці з інших підрозділів, а також представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» – історії з «Книги хоробрих» не лишили байдужими нікого.

Придбати книгу можна онлайн. Для замовлення пишіть в Інстаграм @balls_of_steel.ua

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяНагадай Європі про українських військовополонених: Асоціація родин захисників «Азовсталі» запускає новий флешмоб
наступна статтяУ Вінниці відкрили виставку, присвячену загиблим захисникам Маріуполя та “Азовсталі”