Головна Азовсталь

Загинув торік на “Азовсталі”: у Києві попрощалися із захисником Маріуполя Вадимом Фокшею

Лілія Траспетрихіна | 24 канал

У Києві на Байковому кладовищі відбулася церемонія прощання з лейтенантом Вадимом Фокшею, під позивним “Делфі”. Герой загинув торік 8 травня на меткомбінаті “Азовсталь” в Маріуполі.

Джерело: “Укрінформ”

Воїну на момент смерті було 32 роки. Попрощатися з Вадимом Фокшею рідним і побратимам вдалося лиш після обміну тілами загиблих та низки ДНК-експертиз.

Посмертно нагороджений орденом “За мужність”

Як повідомив кореспондент “Укрінформу”, на церемонію прощання прибули побратими Вадима Фокші з полку “Азов”. Разом з рідними вони вшанували пам’ять українського захисника.

Зауважимо, 8 травня минулого року під час оборони Маріуполя на меткомбінаті “Азовсталь”. Причиною смерті став вибух російської авіабомби.

Попрощатися з полеглим воїном удалося після обміну тілами загиблих та низки ДНК-експертиз. Повідомляють, що побратими Фокші передали його матері Світлані та дружині Тетяні український прапор, яким вкрили труну загиблого, та прапор полку “Азов”.

Як зазначили у виданні, Вадим Фокша родом з селища Садове Запорізької області. Українець спершу працював вчителем, а у 2018 році вступив до полку “Азов”.

У Маріуполі воїн брав участь в обороні Азовсталі та проводив евакуацію цивільного населення та поранених воїнів. Захисника Батьківщини посмертно нагородили орденом “За мужність”.

24 канал

Джерело

Головне фото: У Києві вшанували пам’ять загиблого воїна / Колаж 24 Каналу