Головна Азовсталь

Загинув на “Азовсталі”: у Львові попрощалися із 29-річним Богданом Крілем

Вранці, 20 травня, у Львові попрощалися із захисником Маріуполя, військовим полку “Азов” Богданом Крілем. У травні 2022 року військовослужбовець загинув під час бомбардування “Азовсталі”. Захисники розповіли Суспільному, яким був Богдан Кріль.

Богдан Кріль народився у Львові. Навчався на кафедрі політології філософського факультету ЛНУ імені Івана Франка. Паралельно закінчив військову кафедру при Національній академії сухопутних військ. У 2019 році Богдан вступив до Національної гвардії України. Із початком повномасштабного вторгнення захисник боровся із військовими РФ у лавах полку “Азов” та брав участь у боях за Маріуполь.

“Це була дуже енергійна людина, він був справжнім бійцем і до кінця виконував свій обов’язок перед Батьківщиною і своєю землею”, — розповідає в. о. голови хорунжої служби бригади “Азов” Владислав Дутчак.

Похорон Богдана Кріля. Львів’яни та військові зібралися біля Гарнізонного храму. Суспільне Львів
Похорон Богдана Кріля. Львів’яни та військові зібралися біля Гарнізонного храму. Суспільне Львів

8 травня 2022 року Богдан Кріль загинув під час бомбардування “Азовсталі”. Президент України посмертно нагородив 29-річного воїна орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

“Ця людина дуже відома і в Львові, і в бригаді. У Львові він був представником патріотичного руху молоді, футбольним фанатом, але насамперед він був патріотом, захищав наші українські цінності. Загинув він в розпал боїв за Маріуполь. В тих обставинах, які були радикально тяжчі, ніж під час попередніх дій, які був вимушений вести полк, він проявив себе особливо. Сьогодні дуже приємно бачити те, що багато людей прийшли його вшанувати”, — каже штаб-сержант бригади Нацгвардії “Азов” Едуард Юрченко.

Похоронний кортеж рушив до Личаківського кладовища. Суспільне Львів

В захисника залишилися батьки.https://youtu.be/KbnBTJcyD2M

Суспільне новини

Джерело