Як учасники готуються до третього ефіру «Танців з зірками»

Вже цієї неділі телеглядачі каналу «1+1» побачать третій прямий ефір вибухового проекту «Танці з зірками». Учасники щосили відточують рухи майбутніх композицій і з задоволенням діляться першими успіхами в своїх соцмережах.

Так, українська «Моніка Белуччі», Людмила Барбір зі своїм партнером Дмитром Жуком нещодавно запостили відео, як вони вправно повторюють екар в пасадоблі. А тренер «Голос. Діти», співак DZIDZIO з Яною Цибульскою готують для прихильників щось із сучасних видів танцю. Свої підтримки пара виклала в мережу, запропонувавши підписникам вгадати, який танець вони будуть виконувати на паркеті цього разу. Більшість прихильників написали в комментарях, що це буде контемп але були й інші варіанти: «А, що тут гадати – це буде найкращий танець», «Старайтеся, земляк. Яворівщина чекає на перемогу», «Дзідзьо, ти молодець. Продовжуй в тому ж дусі, ти нас надихаєш!».

В свою чергу партнер актриси «95 Квартал» Олени Кравець Максим Леонов виклав в історію відео, в якому він споглядає як Олена старанно повторює рухи з тренером. «Ось така в нас хореографія», — додав танцівник.

Чим саме здивує Олена Кравець цього разу, телеглядачі каналу «1+1» дізнаються вже цієї неділі о 21:00.

А актор і зірка фільму «Свінгери» Михайло Кукуюк порадував фанів кумедними кадрами, як він «тікає» від ще одного дубля під час репетицій, аби встигнути на тренування до своєї партнерки Єлизавети Дружиніної.

Ще більше яскравих композицій і виступів учасники «Танців з зірками» зможуть показати в третьому прямому ефірі, який відбудеться, 8 вересня, о 21:00.

Відзначимо, у всіх користувачів 1+1 video з’явилася унікальна можливість дізнатися більше про улюблених зірок. Поставте запитання учасникам або суддям проекту «Танці з зірками» в додатку та отримайте відповідь у прямому ефірі!

Для цього необхідно:

  • встановити або оновити додаток 1+1 video;
  • авторизуватися у особистому кабінеті;
  • відкрити проект «Танці з зірками»;
  • перейти на вкладку «Питання» на сторінці проекту;
  • натиснути кнопку «Постав запитання та потрап до ефіру»;
  • обрати потрібного учасника або суддю шоу та ввести питання.

Після відправки ваше запитання має пройти перевірку. Кількість повідомлень від одного користувача необмежена.

Усі питання потрапляють до загального списку, де користувачі можуть лайкати найцікавіші. Щоб саме ваше питання потрапило до ефіру, воно має набрати найбільшу кількість вподобань.

Увага! Щотижня 3 питання, які наберуть найбільшу кількість вподобань, будуть озвучені у прямому ефірі.

Дізнавайтеся більше про улюблене шоу разом з 1+1 video!