Головна Азовсталь

Воїни зі сталі. «Книга-мандрівка. Нескорені»

Сталеве серце Маріуполя не припиняє битися. У бункерах заводу «Азовсталь» його зберегли військові полку «Азов», морські піхотинці, бійці тероборони, солдати, медики та цивільні. З початку березня і до 20 травня майже без їжі, води, медикаментів та боєприпасів близько 3 тис. бійців боронили український Маріуполь і зупинили російські війська, що рухалися на Київ та Одесу.

Усі вони, живі та полеглі, забрали серце міста з собою. Їхня самопожертва врятувала Україну.

І доки останній воїн не вийде з російського полону, боротьба триває. Волонтер, поет та письменник, Сергій Жадан озвучив другий епізод «Книги-мандрівки. Нескорені» – Воїни зі сталі.

Ми хочемо, щоб історія викликала не дрімоту, а захват і задоволення. Тому з 2019 року працюємо над «Книгою-мандрівкою» – вебсеріалом, заснованим на нереальних подіях і реальних особистостях.

Шостий сезон «Книги-мандрівки» присвячений Нескореним – людям, подіям, втратам та здобуткам, завдяки яким ми зберегли державність. Чому Україна не здалася такій могутній Росії? Чому українці та росіяни не один народ? Чому українці нескорені? Кожен епізод просто та зрозуміло відповість на всі складні запитання.

Книга-мандрівка

Джерело

попередня статтяАсоціація родин захисників «Азовсталі» в обличчях. Частина друга
наступна статтяКоли наші вороги думали, що Азова більше немає, ми продовжували воювати