Головна Війна 2022

Ворог планує теракти на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-майор Кирило Буданов. Він зазначив:

✔️Російські спецслужби планують серію терактів із мінуванням і підривом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах. А також нанесення ракетно-бомбових ударів по місту Бєлгород чи одному з міст Криму. Мета – звинуватити в цьому Збройні сили України та добровольчі батальйони, щоб створити емоційну картину «звірств українських націоналістів».

✔️ Провальне виконання плану з мобілізації в росії змушує путінський режим пускати в дію брудні сценарії, щоб емоційно сколихнути російське суспільство і ще більше його консолідувати проти українців.

✔️Цілком можливо, що ці теракти подаватимуться як помста українців за Бучу і Краматорськ і як виправдання жорстокості проти українського мирного населення.

✔️Останніми днями російська влада дедалі активніше розганяє маховик антиукраїнської істерії. У Бєлгородській і Курській областях активно риються окопи, нагнітається паніка щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп.

Головне управління розвідки

Джерело

<<Київ відстояли, переміщуємось на Схід для виконання нових задач!
>>Постраждалі особи внаслідок розповсюдження ворогом отруйної речовини в місті Маріуполь