«Володар перснів» проти «Гамлета»: команди «Ліги Сміху» покажуть пародії на культові екранізації

У п’ятницю 4 жовтня, о 20:25 телеканал «1+1» покаже першу ⅛ фіналу чемпіонату з гумору «Ліга Сміху». Це вже 5 сезон гри.

До цього етапу «Ліги Сміху» дійшли 8 команд з 14. За право продовжити участь в наступних етапах в цьому ефірі боротимуться чотири команди: «Моя провінція», тренером якої став Юрій Ткач, «Ветерани космічних військ» під керівництвом Стаса Боклана, команда «Дніпро» разом з тренером Катериною Кухар, «Збірна Кременчука» та тренер Гарік Бірча. Також в суддівських кріслах будуть Оля Полякова та Сергій Сивохо.

Одне із завдань, яке стоїть перед командами — продемонструвати гумор на тему екранізацій. Так, в ефірі 4 жовтня глядачі побачать смішні інтерпретації по «Гамлету», «Володарю перснів», «І не лишилось жодного» і «Вія». Команді «Моя провінція» попався безсмертний твір Вільяма Шекспіра:

«Це «Провінція» знову якусь дурість показує? Бити чи не бити — ось в чому запитання», — привітав своїх підопічних Юрій Ткач.

Сама ж команда з’явилася на сцені в чудернацьких костюмах часів Шекспіра.

«Ну що, з грязі в князі! Причому буквально — ми вчора на городі були», — пожартували гумористи.

А учасники команди «Дніпро» вжилися в ролі знайомих персонажів з детектива Агати Крісті. Ігор Ласточкін перетвориться в жіночого персонажа — Елізабет. А ось тренер команди Катерина Кухар втілить Кароліну Брендт і спробує відвести чоловіка Елізабет.

«Я зробила все, заради того, щоб такий заможний чоловік, як ви, були не з цим кошиком, а з елегантним клатчем». На що отримала колючу відповідь: «Так, поклажа ручна, відійшла від мого чоловіка».

Також команди зіграють конкурс пародій. Якщо учасники отримають однакову кількість балів, на них чекає баттл, після чого одна команда покине шоу.

Нагадаємо, що місце ведучого зайняв Євген Кошовий, який в попередніх сезонах був одним з тренерів.

Наступною грою, показаною в ефірі телеканалу «1+1», стане друга ⅛ фіналу «Ліги Сміху».