Головна Азовсталь

Влада не підтримує комунікацію з родичами полонених зі «Азовсталі» в Маріуполі – мама бійця полку «Азов»

Юлія Москаленко | ZN.ua

Мама Іллі Самойленка повідомила, що не  має зв’язку зі свохм сином.

Влада не підтримує жодної комунікації з родичами полонених захисників Маріуполя, які довгий час перебували в облозі на «Азовсталі». Про це повідомила мама одного із бійців полку «Азов» Іллі Самойленка Алла розповіла в ефірі телеканалу «Еспресо».

«В мене не було й немає зв’язку з моїм сином. Жоден з органів влади не переходить в особисту комунікацію з родичами захисників Азовсталі. Я можу розповісти те, що всі і так знають. Про наших бійців з Азовсталі практично немає інформації. Доходить фрагментована та не дуже приємна інформація. Ця інформація часто кидає просто у відчай і дуже важко боротись з тим, щоб не прислухатись до цих новин. Офіційної інформації від української влади немає», – розповіла Алла Самойленко.

За словами мами українського захисника, їм повідомили, що операцією зі звільнення українських бійців з «Азовсталі» в Маріуполі займатиметься Головне управління розвідки Міноборони України.

«Єдине, що ми знаємо на сьогодні це те, що керівництво операцією зі звільнення наших бійців взяло на себе ГУР МО України. Ми дуже сподіваємось, що це матиме хоч якийсь результат найближчим часом. Дуже хочеться дізнатись більше про наших дітей. Я думаю, що нам можуть не розповідати всього, бо близькі люди бійців часто є причиною витоків інформації. Однак те, що немає жодних новин про бійців з Азовсталі залишається фактом», – додала мама українського захисника.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що до українських захисників Маріуполя російські окупанти не ставляться ганебно та не застосовують тортур.

Раніше командир “Азову” отримав змогу зателефонувати дружині Катерині та повідомив, що з ним все нормально, його та побратимів утримують у задовільних умовах.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо загарбники знищать захисників “Азовсталі”, які перебувають сьогодні на непідконтрольній Україні території, “жодних розмов з Росією більше ніколи не буде“.

ZN.ua

Джерело