Влад Яма та Арсен Мірзоян виступлять на шоу «Розсміши коміка»

Цієї суботи, 12 жовтня, о 18:30 на сцені «Розсміши коміка» виступлять хореограф Влад Яма і співак Арсен Мірзоян.

У цьому випуску проти коміків — Євгена Кошового та Юрія Ткача — побореться команда із Запоріжжя. Вони спробують заробити гроші на будівництво ігрового майданчика для дітей з інвалідністю. Для досягнення цієї мети їм необхідно заробити 210 тисяч гривень.

Ведучий Ігор Ласточкін промотивував команду, сказавши, що якщо вони зароблять менше, доведеться докласти свої гроші.

В команду міста Запоріжжя увійшли: суддя «Танців з зірками» Влад Яма, актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, співак Арсен Мірзоян, ведучий Дмитро Ворожко, дует Миколи Атанова і Дмитра Рубчева, які перші в історії «Розсміши коміка» виграли головний приз.

Арсен Мірзоян вирішив залишитися в органічному для себе музичному жанрі і поєднав гумористичний текст з мотивами відомих пісень. Наприклад, під музику пісні «Крылатые качели» вокаліст заспівав жарт про одного із суддів «Розсміши коміка»:

«Взлетая выше ели, не ведая преград … отдельно Ткач и лыжи летят, летят, летят».

На гумористичному паркеті хореограф Влад Яма знайшов схожість з суддями шоу:

«Хлопці, дуже радий вас бачити. Женя, Юра, нарешті наше лисе тріо разом. Може зберемося і підемо в «Лігу Сміху». Було «Тріо різні», ми будемо «Тріо лисі».

А яку суму вдалося заробити команді, дивіться в ефірі «1+1» 12 жовтня, о 18:30.

Нагадаємо, в цьому сезоні в програмі відбулися зміни. Тепер команди гумористів будуть заробляти своїми жартами на добрі справи. Весь виграш вони віддадуть на благодійність, а конкретніше — на вирішення тих чи інших проблем міста або області. Якщо протягом хвилини ніхто з коміків не засміється, хлопці-учасники зможуть забрати гроші, які встигли заробити до цієї хвилині. Таким чином, виграш стає фіксованим.

Команди з 8 міст України будуть боротися за головний приз шоу — 50 000 гривень.

Суддівські крісла зайняли актор Студії «Квартал 95» Євген Кошовий і вперше — шоумен і тренер «Ліги Сміху» Юрій Ткач. У кріслі ведучого — Ігор Ласточкін.

Дивіться новий випуск програми «Розсміши коміка» 12 жовтня, о 18:30 в ефірі телеканалу «1+1».