Виворіт «Світу навиворіт»: що залишилося за кадром бразильського сезону тревел-шоу

Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв розкривають всі секрети і закадрові моменти екстремальних зйомок у Бразилії

Сьогодні, 27 листопада, о 22.45 глядачів каналу «1+1» чекає остання серія бразильського сезону тревел-шоу «Світ навиворіт». У завершальному випуску ведучий програми Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв розкажуть, як проходила найтриваліша експедиція в історії проекту та покажуть усе, що залишилося за кадром.

Бразильський сезон став багато в чому рекордним. Ще ні в одній країні експедиція не тривала так довго — «Світ навиворіт» повертався сюди тричі. У Бразилії команда проекту провела 204 знімальних дні, записала більше 50 інтерв’ю з найдивовижнішими героями, відвідала всі регіони країни і проїхала десятки тисяч кілометрів.

В останньому випуск рекордного сезону команда проекту покаже виворіт «Світу навиворіт».

«Бразильська експедиція виявилася найбільш ризикованою — ми тонули, потрапляли під дуло пістолету і випробовували на собі всі екстремальні ритуали індіанців. Ми брали участь у рятувальній операції під час аварії на дамбі і працювали з поліцейськими в кримінальних фавелах. Але найбільше Бразилія вразила мене людьми — неймовірними героями наших програм, їх історіями, силою духу та волею», — згадує Дмитро Комаров.

У програмі покажуть архівні кадри, які не ввійшли в ефір. Олександр Дмитрієв розповість історію, як в Амазонці потонув коштовний квадрокоптер і як доводилося рятувати техніку після екстремальних зйомок у воді і болоті. А Комаров відкриє деякі професійні секрети роботи. Екстрим переслідував команду протягом всієї експедиції. Під час зйомок рафтингу в небезпечних водах Амазонки мандрівники мало не попрощалися з життям, а в Ріо-де-Жанейро їх обікрали просто під час карнавалу.

Бразильський сезон став рекордним також для сторінки в Instagram Дмитра Комарова — вона перетнула межу в мільйон підписників. І з такої нагоди ведучий приготував особливий сюрприз для глядачів програми.

Секрети і закадрові моменти зйомок легендарного сезони «Світу навиворіт», а також несподіваний сюрприз від Дмитра Комарова — дивіться в завершальному випуску сьогодні о 22.45 на каналі «1+1».