Головна Асоціація

Відбувся перший етап проекту «Нарешті ти вдома»!

Асоціація родин захисників «Азовсталі» доставила першу партію боксів з речами першої потреби до частини героїв Маріуполя, які повернулися з полону. Наповнення боксів відбувалося в рамках проекту «Нарешті ти вдома», але з незначними змінами, про які ми розкажемо згодом.

Проект мав на меті продемонструвати оборонцям Маріуполя народну шану та підтримку, і є найменшим, що наша Асоціація могла б зробити для героїв. Нашим представницям було приємно отримати від героїв «Азовсталі» схвальні відгуки щодо проекту.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує партнерам проекту, які надали свою продукцію на безоплатній основі (слідкуйте за оновленнями розділу «партнери» на нашому сайті). Особливу подяку оголошуємо всім небайдужим, хто донатив на Фонд Асоціації. Лише завдяки вам нам вдалося втілити в життя наш задум!

Та головне – не перестаємо дякувати нашим героям «Азовсталі», заради яких з’явилася на світ наша Асоціація. Ми продовжуємо боротьбу за повернення всіх оборонців «Азовсталі» з полону!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяВажка, але важлива розмова! Жінки зі сталі: Маріуполь, “Азовсталь” та Оленівка // Воїни
наступна статтяАсоціація родин захисників «Азовсталі» та бійці полку «Азов» продовжують підіймати питання українських військовополонених в США