Головна Асоціація

Відбувся черговий обмін військовополоненими: додому повернулися 140 військових, серед яких захисники Маріуполя

31 грудня відбувся черговий обмін військовополоненими. Останній день 2022 року приніс радість кільком десяткам українських родин – своїх рідних дочекалися сім’ї 140 військових. Згідно з повідомленнями Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими , вдалося обміняти 132 чоловіки та 8 жінок, а саме 22 офіцери та 118 осіб рядового та сержантського складу.

Серед обміняних є поранені військові, а також захисники з різних напрямків, зокрема Маріуполя, острова Зміїний, один полонений із Запорізької АЕС та бійці з Бахмутського напрямку – загалом 82 бійці ЗСУ, 15 з ТРо, 22 із НГУ, 11 з ВМС та 10 з ДПСУ. Повідомляється також, що додому вдалося повернути хвостатого друга українських воїнів – собаку породи американський пітбультер’єр, який був евакуйований з «Азовсталі» разом з оборонцями Маріуполя, але потім був вивезений до росії.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує Координаційному штабу та всім дотичним відомствам за успішно проведений обмін, який ощасливив суспільство та дав надію тим родинам, які досі продовжують чекати на повернення своїх героїв. Особливо вдячні воїнам Збройних сил України – за ефективний захист нашої Батьківщини та регулярне збільшення обмінного фонду.

Наголошуємо на тому, що більшість захисників Маріуполя, на жаль, зустрічатимуть цю новорічну ніч в полоні – ми пам’ятаємо про це, і не спиняємо боротьби за їхню свободу!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяЧи буде повторний наступ рф? Герой України про боротьбу на Азовсталі
наступна статтяТ.в.о. командира ОЗСП «Азов», майор Микита «Раз-Два» Надточій від імені всіх азовців вітає українців з Новим роком!