Головна Асоціація

Відбувся благодійний мистецький захід на підтримку захисників «Азовсталі», які досі знаходяться у полоні

У київському Музеї війни відбувся благодійний захід Асоціації родин захисників «Азовсталі» на підтримку героїв «Азовсталі», які досі перебувають у полоні. Захід отримав назву «Малюю для тебе».

Вступне слово під час відкриття заходу взяла організаторка Ольга Малюченко, представниця Асоціації родин захисників «Азовсталі», яка 21 вересня дочекалася свого нареченого з полону: «Ми створили Асоціацію родин захисників «Азовсталі», де кожна дружина, мати, сестра, дівчина має змогу долучитися до боротьби. Сьогодні ми не опускаємо руки і боремося за повернення всіх захисників «Азовсталі». Єдине, що ми можемо зараз зробити всі разом – кричати на весь світ про злочини росії, про ті тортури і катування, які запам’ятаються хлопцям на все життя. Цей захід ми зробили для того, щоб підтримати героїв і показати їм нашу любов і повагу».

Відвідувачі заходу мали нагоду пройти майстер-клас з рефлексії художника Антона Логова, зобразивши свої емоції, які вони б хотіли передати полоненим, – намальовані картини Асоціація передасть самим героям. Також гостям було продемонстровані відео, присвячені воїнам «Азовсталі». В рамках проведення заходу було сплетено кілька маскувальних сіток, які будуть передані українським військовослужбовцям на фронт.

На запрошення Асоціації родин захисників «Азовсталі», захід відвідали курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, співачка Луна з родиною, а також блогери та журналісти.

Та найголовніше: гостями заходу стали й бійці полку «Азов», які вже повернулися з полону.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» виголошує подяку керівництву «Музею війни» за сприяння в організації заходу та дякує всім гостям нашого благодійного заходу за участь, а також зібрані донати! Нагадаємо, що всі виручені кошти будуть направлені на реалізацію нашого найголовнішого проєкту – «Нарешті ти вдома».

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело