Головна Асоціація

Відбулася зустріч делегації «Азову» та Асоціації родин захисників «Азовсталі» із Послом України в США

У Вашингтоні відбулася зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла України в США Оксани Маркарової з азовцем Арсенієм Федосюком та представницями Асоціації родин захисників «Азовсталі» Юлією Федосюк та Катериною Прокопенко, які цими днями перебувають в США з адвокаційною компанією.

В рамках зустрічі були обговорені питання подальшої підтримки українських військовополонених та колишніх військовополонених армії США. Окрім цього підіймалося питання подальшої реабілітації військових після полону та їхніх родин в США, а також подальша співпраця Асоціації родин захисників «Азовсталі» з Посольством України в США.

«Щиро рада була вітати їх в нашому Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США. Навіть після полону і жахливих випробувань наші військові разом зі своїми родинами продовжують свою боротьбу за Україну разом із дипломатами», – прокоментувала результати зустрічі Оксана Маркарова.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяОдин із ключових епізодів цієї війни настав
наступна статтяПід час наступальних дій на одному з напрямків бійці «Азову» взяли у полон снайпера з підрозділу «шторм-z».