Головна Маріуполь

Від вчора в Маріуполі та Маріупольському районі окупанти запровадили нову пропускну систему.

Відтепер:

⚡️ для в’їзду в Маріуполь потрібно отримати перепустку на авто та пасажирів. Термін дії перепустки три дні, але вона одноразова (тобто скористуватись нею можна лише один раз). Перепустку видають в Мангуші та Виноградному у пунктах фільтрації комендатура окупантів. Черга на отримання перепустки розписана вперед на декілька тижнів.

⚡️для виїзду з Маріуполя автівкою потрібна перепустка на виїзд на авто та пасажирів. Термін та правила дії аналогічні. Перепустку видають у так званих райвідділках «мвс днр».

⚡️для пересування Маріупольським районом (без в’їзду в Маріуполь) також потрібна перепустка, яку потрібно отримати в Мангуші. Тобто проїзд з Мангуша до Ялти (або Урзуф) без перепустки неможливий. Термін та порядок дії аналогічний.

⚡️ для пересування в Маріуполі між адміністративними районами також потрібна перепустка на авто.

Для тих, хто збирається відвідати Маріуполь – пам’ятайте. На зараз це дорога в один кінець.

Для тих, хто збирається покинути Маріуполь в бік Запоріжжя, до відкриття офіційних коридорів маєте майже лічені дні до повного закриття проїзду в бік Бердянська.

Андрющенко Time

Джерело

попередня статтяМаріуполь. Драм театр.
наступна стаття«Українці люблять свободу і в жодному разі не стануть на коліна» – захисник Маріуполя з позивним «Скорпіон»