«Великі Вуйки керують світом»: популярний гурт ТНМК презентував саундтрек до найочікуванішого комедійного серіалу осені

Фагот та Фоззі також отримали ролі у серіалі як зіркові актори

Популярний український гурт ТНМК створив саундтрек до комедійного серіалу «Великі Вуйки», прем’єра якого відбудеться вже 14 жовтня о 21:45 на телеканалі «1+1». Комедія є спін-офом культового серіалу «Останній москаль» та розповість про пригоди вже відомих глядачу героїв-гуцулів у Києві.

Прем’єра саундтреку відбулася у прямому ефірі «Сніданку з 1+1», де нову пісню музиканти Олег «Фагот» Михайлюта і Олександр «Фоззі» Сидоренко виконали вперше.

Фагот виступив у якості композитора, а Фоззі став автором тексту до пісні.

«Великі Вуйки керують світом! Часи Великих Вуйок настають!», — йдеться у приспіві драйвового треку.

У студії музиканти розповіли, що вони стали не тільки авторами саундтреку, але і отримали ролі у серіалі. За сюжетом, у своїх столичних пригодах вуйки випадково потрапляють на корпоратив, де і буде виступати гурт ТНМК. На екранах Фагот і Фоззі з’являться в образі діджеїв і виконають танцювальні хіти на святковій вечірці.

Як розповів у студії «Сніданку» Фагот, зіграти у «Великих Вуйках» та створити саундтрек їм запропонував креативний продюсер серіалу Юрій Горбунов. А Фоззі додав, що трек для «Великих Вуйок» створювали 4 місяці — саме скільки часу пішло на творчі пошуки музики та слів.

ТНМК стали не єдиними зірками, які з’являться у серіалі. Найнесподіваніші ролі у новій комедії зіграють також інші відомі українські зірки — Надія Мейхер, Катерина Осадча, Руслан Сенічкін, Дмитро Коляденко, Євген Кот, Катерина Кухар, Ігор Ласточкін та Михайло Поплавський. Наприклад, Надія Мейхер отримала роль касира “Укрзалізниці” Галину, у яку закохається Іван Петрук (Юрій Горбунов), Михайло Поплавський — міністра інфраструктури, а Дмитро Коляденко — київського хіпстера.

Нагадаємо, за сюжетом 16-серійної комедії, вперше за всю історію села Великі Вуйки сюди збираються прокласти дорогу. Але корумпований чиновник з області віддає право на будівництво дороги в сусіднє село — Малі Вуйки. Побоюючись того, що вся молодь поїде, і село вимре, голова збирає ініціативну групу і їде до Києва вирішувати питання будівництва дороги. У новому сезоні Вуйки будуть підкорювати Київ і відкривати для себе особливості столичного життя.