Ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч: «Зараз я кращий, ніж був 10 років тому»

Новий ведучий програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», Анатолій Анатоліч розповів про свої найкращі ранки і що зміниться в улюбленому ранковому шоу українців з його приходом.

Важка артилерія у програмі «Ранок з Україною» – до команди приєднався той, хто знає про ранкові шоу все. Відтепер Анатолій Анатоліч будитиме країну разом із Лілією Ребрик. Ведучий зізнається – він є великим фаном акторки і своєї нової партнерки. І хоча Анатолій Анатоліч тільки став частиною команди, улюблена ранкова програма була в його домі завжди.

«Моя мама постійно дивиться телеканал «Україна», а дружина дивилася «Ранок з Україною», навіть тоді, коли я вів інше ранкове шоу, – розповідає Анатолій Анатоліч в ефірі канала «Україна». – Те, що ми зараз почали робити – це дуже цікавий досвід!».

Але все ж таки найбільше Анатолій Анатоліч полюбляє ранки не у прямому ефірі. Його найкращий ранок – із дружиною Юлією та доньками Алісою і Лолітою.

«Ми вчотирьох їдемо кудись снідати, а потім відправляємось на прогулянку на самокатах або на велосипедах, – поділився ведучий. – Ми багато подорожуємо, бо якщо витрачати гроші, то не на купівлю нерухомості, а на подорожі. І за рік з дітьми ми зазвичай разів 10 кудись виїжджаємо».

Ведучий і дня не уявляє без спорту, весь час працює над собою. Але того, яким був раніше, не соромиться, каже – зараз він кращий, ніж був десять років тому і так має бути у кожної людини. Тренажерка, TRX, марафони – без них Анатолій Анатоліч вже не уявляє свого життя. Любов до спорту прищеплює і своїм донечкам. Та навіть коли чоловік не може проводити час з доньками, вони завжди з ним.

«На одній руці – це перше татуювання, воно присвячене Алісі – Чеширський кіт з написом: «Аліса – моя чудо-дитина». На іншій руці – «Lola love», це до речі, Лола Банні – присвячене Лоліті», – розповів Анатолій Анатоліч в ефірі «Ранку з Україною».

А ще «Міккі Мауси», «Маленький принц» – усе, що подобається донькам, з’являється і на тілі ведучого «Ранку з Україною». І відвертість із підписниками в Instagram він хоче додати в ранкове шоу.

«Дуже хочу я принести елементи серіаліті або реаліті, для того, щоб глядачам було цікаво спостерігати за стосунками і за життям ведучих», –  зізнається ведучий.