Ведуча «Ревізора» наїлася морських їжаків

Ведуча Нового каналу Юлія Панкова зараз відпочиває та набирається сил перед стартом нового, 10-го сезону програми «Ревізор Х». Помандрувала дівчина на острів Сицилія. Обрала цю місцину не випадково, адже за кілька днів сюди приїде група туристів з України. Разом із ними Юлія вирушить у гастротур Сицилією. Дівчина часто організовує такі активні та цікаві подорожі для українців. Ведуча зізнається, що гастротури – це її хобі.

– У гастротурах я поєднала два своїх захоплення – кулінарію та подорожі, – розповідає Юлія Панкова. – Складаю цікавий маршрут, щоб українці відвідали нетипові для туристів місця. Знайомлю їх із місцевими жителями. Залучаю до майстер-класів тамтешніх шеф-кухарів, які навчають нас готувати дуже смачні страви за унікальними, давніми рецептами.

А ще Юлія як кулінар та ведуча програми «Ревізор» навідується на кухні сицилійських ресторанів. Дівчина дуже допитлива, тому просить шеф-кухарів, аби вони детально показали їй усі процеси приготування національних страв.

Морепродукти, кактуси, фіги – цим ведучу вже не здивуєш. Цього разу вона вирішила спробувати морського їжака.

– Уперше в житті офіціант ресторану відмовляв мене куштувати страву, – зізнається Юлія. – Я мріяла з’їсти морського їжака. Та працівник закладу наполягав, щоб я не замовляла його. Казав, що він не надто смачний. Мені дуже кортіло скуштувати, і моя цікавість перемогла. Замовила пасту з морським їжаком. Зізнаюся: і справді на смак він дуже дивний. Має їдкий запах моря. Саме це заважає розсмакувати страву. Але мені сподобалось (посміхається).

Прем’єра програми «Ревізор Х» – 7 жовтня о 19:00