Головна Асоціація

Вбивство українського військовополоненого: світ має діяти, аби запобігти наступним трагедіям

Неосяжна сміливість, нескорений погляд, незламність до останнього подиху. Вчора всю Україну сколихнуло відео звірячого вбивства російськими окупантами українського військовополоненого. «Слава Україні» – ці сакральні слова для кожного українця стали його останніми.

російські терористи вкотре на всю планету продемонстрували своє нелюдське обличчя, яке уособлює для цивілізованого світу абсолютне зло. Німий жах після побаченого відео викликають думки про те, що росіяни досі тримають у своїх катівнях тисячі наших полонених, серед яких і мужні захисники «Азовсталі». 29 липня минулого року окупанти так само зухвало підняли руку на полонених в колонії Оленівки, вчинивши теракт проти беззбройних азовців. Якою зараз є доля тих двох тисяч героїв «Азовсталі», які не скорилися ворогу та до останньої хвилини оборони Маріуполя з честю приймали бій, – це питання, до якого сьогодні небайдуже кожне українське серце.

Не забуваймо про героїв у полоні. Ми всі маємо щоденно продовжувати боротьбу за їхню свободу. Вічна шана всім закатованим ворогом українцям. Світла пам’ять тобі, Воїне, чиє обличчя пам’ятатимуть мільйони.

🇺🇦 Слава Україні! Героям Слава!

Ілюстрація: Instagram @koza_rohata_

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяОтримав поранення ноги, а наступного дня помер: на Чернігівщині попрощалися зі старшим солдатом полку “Азов”
наступна статтяУ результаті чергового обміну додому повертаються ще 130 Захисників та Захисниць України.