Головна Асоціація

В рамках чергового обміну військовополоненими додому повернулось 37 захисниць «Азовсталі»

17 жовтня відбувся черговий обмін військовополоненими. Згідно з інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, з полону повернулося 108 військових та цивільних жінок, серед яких 37 захисниць «Азовсталі», зокрема 1 захисниця з полку «Азов» та 3 – з військової частини 3057 НГУ. Асоціація родин захисників «Азовсталі» в особі Сандри Кротевич спільно з командирами «Азову» Богданом Кротевичем та Іллею Самойленком, а також Оленою Толкачовою з Патронатної служби були присутніми на обміні.

Загалом, згідно з повідомленнями, серед 108 визволених жінок – 47 представниці Збройних Сил України, зокрема ТрО, 32 – військовослужбовиці ВМС України, представниці Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Найстаршій зі звільнених полонених 62 роки, наймолодшій – 21 рік.

Наразі захисниці доправлені до медичних закладів, де проходитимуть подальшу реабілітацію та зустрінуться зі своїми рідними.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» вітає героїнь вдома! Дякуємо Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими та всім дотичним державним структурам за проведену роботу! Чекаємо на повернення всіх захисників «Азовсталі»!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело