Головна Асоціація

В пам’ять про загиблих захисників і на підтримку @azovstalfamilies MURPH-2023

Із 2018 року в останні вихідні травня в Маріуполі проходив MURPH-challenge. Подія покликана вшановувати пам’ять про військових, які загинули під час бойових дій. Попри те, що з 2019 року в нашій країні 29 серпня відзначають День пам’яті захисників України, серед спортивної спільноти Маріуполя проведення MURPH-challenge стало символічним івентом саме в травні. Із 2018 до 2021 року до виконання пам’ятного спортивного комплексу приєднувалися бійці полку Азов, військовослужбовці ЗСУ, співробітники Патрульної поліції, співробітники Національної поліції, ДСНСники та цивільні маріупольці й маріупольчанки.

Сьогодні ми не можемо організувати MURPH-challenge в Маріуполі, але, попри ваше місцезнаходження, закликаємо долучитися до цієї символічної події.

❗️Приєднуйтеся до виконання комплексу з 29 травня до 5 червня 2023 року
❗️Надсилайте символічний донат 300 грн @azovstalfamilies
❗️Отримайте значок і листівку на згадку про участь

Карта для донатів 4149 4390 2400 0311 (ПриватБанк)

Програма MURPH-challenge:
📌 1,6 км бігу
📌 100 підтягувань
📌 200 відтискань
📌 300 присідань
📌 1,6 км бігу
*виконання комплексу передбачає наявність бронежилета, але ця умова не є обов’язковою

**ви можете зробити донат будь-якою сумою й в зручний для вас спосіб за реквізитами, що вказані на сайті: https://www.azovstalfamilies.com/donate

***оплата доставки пам’ятних сувенірів виконується одержувачем. Для отримання значка та листівки напишіть в особисті повідомлення @shvetsova_alevtina в Інстаграмі

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяНабір до лав «Азову» триває, тому ти ще маєш шанс стати пліч-о-пліч з нами задля звільнення Батьківщини від окупантів.
наступна статтяНаші серця вже рік у полоні