Головна Підтримка АЗОВ

В Острозькій академії показали фільм «Фортеця Маріуполь. Орест» та зустрілися з Дмитром Козацьким

Наприкінці грудня студенти й викладачі Національного університету «Острозька академія» долучилися до перегляду й обговорення фільму «Фортеця Маріуполь. Орест» в межах Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині.

Про це повідомили на сайті академії.

«Щасливий, що ми мали можливість говорити про «Азовсталь», Маріуполь, на весь світ розповідати правду, яка там відбувалася. Незважаючи на все, повинні продовжувати жити, бо попри наш основний військовий фронт, маємо й інші фронти. Один із них – це морально-психологічний, адже росіяни за допомогою своїх терористичних ударів по інфраструктурі, зверненнях із міст хочуть зламати дух українців. Але ми не повинні піддаватися на їхній вплив. Збройні Сили України перемагають росіян на військовому фронті, а нам необхідно перемагати ворога на морально-психологічному фронті», – прокоментував студент Острозької академії, колишній керівник пресслужби полку «Азов», головний герой фільму Дмитро Козацький.

Цьогоріч фільм «Фортеця Маріуполь. Орест» потрапив у колекцію фільмів Мандрівного.

«Хочу подякувати всім викладачам і студентам Острозької академії за те, що не забували про нас, говорили, завжди висвітлювали новини. Дякую за організацію фотовиставки, що цікавитеся фільмами про Азовсталь. Бажаю всім спокійного року, сподіваюся, що він буде переможним. Студентам бажаю продовжувати навчатися, докладати максимально зусиль, бо в наших руках майбутнє України. Ми – цвіт нації, будемо її відбудовувати. Дякую за увагу, сподіваюся на зустріч в Острозькій академії», – зауважив Дмитро Козацький.

До слова, «Фортеця Маріуполь» – це цикл фільмів, побудованих на відеодзвінках до воїнів, які були оточені російською армією в Маріуполі на заводі «Азовсталь».

ITV Media Group

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня стаття«Міцніші за сталь»: у Ковелі відкрили фотовиставку, присвячену загиблим захисникам Маріуполя
наступна статтяНе тільки людьми, а і тваринами опікуються «Янголи Азову»