Головна Асоціація

В Асоціації родин захисників «Азовсталі» призначено керівницю напрямку роботи з родинами полеглих героїв

Асоціація родин захисників «Азовсталі» має за честь повідомити, що тепер в наших лавах є надзвичайна жінка, яка відповідатиме за напрямок комунікації з родинами полеглих воїнів в Маріуполі – її звати Вікторія Грицаєнко. Віталій Грицаєнко, чоловік Вікторії, поклав життя у бою за український Маріуполь, посмертно відзначений найвищим званням – Герой України.

Віталій з позивним «Гоголь» мав звання капітана та був заступником командира полку «Азов» з бойової та спеціальної підготовки. Гоголь загинув 19 березня від осколка міни. Герой захищав Україну в складі полку «Азов» з перших років українсько-російської війни. Він був досвідченим військовим та роками передавав свої знання побратимам.

Дружині воїна Вікторії вдалося вибратися з оточеного Маріуполя через 21 день після початку повномасштабної війни. У ці дні вона, як й інші рідні героїв міста Марії, очікує на можливість поховати полеглого чоловіка та робить все можливе, аби про його життєвий та військовий шлях знали не тільки в рідній Полтаві, а й по всій Україні, а також самостійно виховує їхнього сина Святослава.

В Асоціації родин захисників «Азовсталі» Вікторія розвиватиме напрямок організації заходів у пам’ять про загиблих героїв, допоможе розібратися з оформленням документів та проконсультує з тих проблемних питань, з якими зіштовхнулася сама.

Зв’язатися з дружиною героя, яка займатиметься питаннями загиблих воїнів, можна за номером: +380 93 891 5796

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня стаття«Він ніколи не хотів бути звичайним». Історія «Інтелігента» з «Азову»
наступна статтяОльга Кравченко, після загибелі свого чоловіка Миколи (псевдо “Крук”), взяла на себе важкий пласт роботи в Патронатній службі – опікується полоненими та їх сім’ями.