Головна Асоціація

В Асоціації родин захисників «Азовсталі» призначено керівницю напрямку роботи з родинами полеглих героїв

Асоціація родин захисників «Азовсталі» має за честь повідомити, що тепер в наших лавах є надзвичайна жінка, яка відповідатиме за напрямок комунікації з родинами полеглих воїнів в Маріуполі – її звати Вікторія Грицаєнко. Віталій Грицаєнко, чоловік Вікторії, поклав життя у бою за український Маріуполь, посмертно відзначений найвищим званням – Герой України.

Віталій з позивним «Гоголь» мав звання капітана та був заступником командира полку «Азов» з бойової та спеціальної підготовки. Гоголь загинув 19 березня від осколка міни. Герой захищав Україну в складі полку «Азов» з перших років українсько-російської війни. Він був досвідченим військовим та роками передавав свої знання побратимам.

Дружині воїна Вікторії вдалося вибратися з оточеного Маріуполя через 21 день після початку повномасштабної війни. У ці дні вона, як й інші рідні героїв міста Марії, очікує на можливість поховати полеглого чоловіка та робить все можливе, аби про його життєвий та військовий шлях знали не тільки в рідній Полтаві, а й по всій Україні, а також самостійно виховує їхнього сина Святослава.

В Асоціації родин захисників «Азовсталі» Вікторія розвиватиме напрямок організації заходів у пам’ять про загиблих героїв, допоможе розібратися з оформленням документів та проконсультує з тих проблемних питань, з якими зіштовхнулася сама.

Зв’язатися з дружиною героя, яка займатиметься питаннями загиблих воїнів, можна за номером: +380 93 891 5796

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня стаття«Він ніколи не хотів бути звичайним». Історія «Інтелігента» з «Азову»
наступна статтяОльга Кравченко, після загибелі свого чоловіка Миколи (псевдо “Крук”), взяла на себе важкий пласт роботи в Патронатній службі – опікується полоненими та їх сім’ями.