Головна Новини Азов

Увага!! Представники російських окупаційних військ продовжують діяти цинічно.

Увага!! Представники російських окупаційних військ продовжують діяти цинічно. Так, протягом кількох днів ворог обстрілював цивільні іноземні торговельні судна та криголам “Капітан Белоусов”, що знаходяться на причалах Маріупольського торговельного порту.

Сьогодні, під час перемовин українських військових щодо евакуації з екіпажами кораблів, серед яких багато іноземних громадян, зокрема громадяни Туреччини, Болгарії, вклинилися представники ворога, переконуючи не вірити Україні та пропонуючи евакуацію від себе.

Втім, куди саме будуть евакуйовані члени екіпажів – не повідомляється. Прозвучали лише настанови вийти до ворога з наявним на кораблях провіантом.

Зазначимо, що до цього росіяни вбили члена екіпажу криголаму “Капітан Белоусов”, також було поранено декількох членів екіпажу криголаму і людей з корабля під прапором Домініканської Республіки. Тож на забезпечення безпеки від окупантів сподіватися вкрай важко.

Закликаємо консульства держав, громадяни яких перебувають на іноземних суднах в Маріуполі, допомогти забезпечити їх безпечну евакуацію коридором, який буде контролювати держава Україна!

АЗОВ – Маріуполь

Джерело