Головна Асоціація

«Укрпошта» випустила благодійну аудіолистівку з командиром «Азову» Редісом авторства Катерини Прокопенко

Днями «Укрпошта» презентувала 12 листівок з 14 історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами. Зокрема серед героїв серії зʼявилася і листівка з командиром «Азову» Денисом «Редісом» Прокопенко, яку намалювала його дружина Катерина, яка, окрім цього, і озвучила історію чоловіка. Під час презентації Катерина наголосила на важливості негайного повернення полонених захисників «Азовсталі» додому та попросила присутніх памʼятати про подвиг гарнізону «Маріуполь».

Купити «Листівки Героїв» можна в центральних відділеннях Укрпошти та онлайн. Замовити аудіолистівку з командиром гарнізону «Маріуполь» можна за посиланням

Придбавши листівку, скануйте QR-код та слухайте щиру історію засновниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» Катерини Прокопенко від імені Дениса Прокопенка (Редіса).

Варто зауважити, що 30 гривень з кожної артлистівки йтимуть на закупівлю залізних пташок для ЗСУ. Окрім розповіді Редіса, серед героїв ексклюзивних листівок – відомі волонтери, музиканти, журналісти та працівники критичної інфраструктури.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяГерої не вмирають: пам’ять двох бійців полку «Азов» увічнено у стінописах
наступна стаття«Моя мама – вільна!»