Головна Асоціація

«Укрпошта» випустила благодійну аудіолистівку з командиром «Азову» Редісом авторства Катерини Прокопенко

Днями «Укрпошта» презентувала 12 листівок з 14 історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами. Зокрема серед героїв серії зʼявилася і листівка з командиром «Азову» Денисом «Редісом» Прокопенко, яку намалювала його дружина Катерина, яка, окрім цього, і озвучила історію чоловіка. Під час презентації Катерина наголосила на важливості негайного повернення полонених захисників «Азовсталі» додому та попросила присутніх памʼятати про подвиг гарнізону «Маріуполь».

Купити «Листівки Героїв» можна в центральних відділеннях Укрпошти та онлайн. Замовити аудіолистівку з командиром гарнізону «Маріуполь» можна за посиланням

Придбавши листівку, скануйте QR-код та слухайте щиру історію засновниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» Катерини Прокопенко від імені Дениса Прокопенка (Редіса).

Варто зауважити, що 30 гривень з кожної артлистівки йтимуть на закупівлю залізних пташок для ЗСУ. Окрім розповіді Редіса, серед героїв ексклюзивних листівок – відомі волонтери, музиканти, журналісти та працівники критичної інфраструктури.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяГерої не вмирають: пам’ять двох бійців полку «Азов» увічнено у стінописах
наступна стаття«Моя мама – вільна!»