Головна Війна 2022

Українське військо день за днем зриває окупаційні плани русні

З кожним днем бачимо, що недоармія путіна – це купка терористів, які не вміють воювати. Але з Україною такий номер не пройшов. У наших землях вони втратили за 17 днів більше 200-ми, ніж за 10 років війни в Афганістані.

Тому єдине, що їм залишається – шантаж. Русня обстрілює гуманітарні коридори, щоб люди не покидали міста і селища. Українцями прикриваються як живим щитом від української армії, бо знають, що по цивільних не будуть стріляти їхні захисники.

Російські “війська” – виродки, що здатні лише залякувати та знущатися із тих, хто не може чинити гідний опір – жінки, діти, пенсіонери. Орки під чисту грабують місцеві магазини та заправки, віджимають провізію гуманітарних вантажів, обстрілюють водопроводи та газотранспортні системи. Їхня задача зараз – створити гуманітарну катастрофу, щоб шантажувати Країну та вимагати капітуляцію на чергових переговорах.

Та українське військо день за днем зриває окупаційні плани русні. Путінський терор проти України не закінчиться так швидко, як нам хотілося б. Маємо бути сильними та боротися до кінця. За нами правда, а отже і закінчиться ця війна тільки перемогою України!

Джерело: https://t.me/BiletskyAndriy/3515

<<Терористи всього світу “єднаються”?
>>В оточеному російськими військами Маріуполі, під обстрілами авіації та артилерії нині перебуває понад сто громадян Туреччини.