Головна Азовсталь

Україна отримала перші тіла бійців, які загинули на “Азовсталі” – AP

Мазуренко Алена | Українська правда

Російські окупанти передали Україні перші тіла українських захисників, які загинули на заводі “Азовсталь” – це відбулося в рамках обміну тілами 4 червня.

Джерело: Associated Press

Деталі: Росія розпочала передачу тіл українських бійців, які загинули на металургійному заводі “Азовсталь”.

Екскомандир “Азова” Максим Жорін повідомив, що десятки тіл бійців, витягнутих з руїн розбомбленого заводу, були доставлені до Києва, де проводиться аналіз ДНК для ідентифікації останків.

Прессекретар полку “Азов” Ганна Головко заявила, що всі 160 українських тіл, переданих РФ, були з руїн “Азовсталі”. Вона сказала, що як мінімум 52 із цих тіл вважаються останками бійців полку “Азов”.

Про вилучення останків бійців з руїн “Азовсталі” український уряд не повідомляв, але родичі солдатів, які загинули на заводі, обговорили процес із журналістами.

Жорін підтвердив, що останки, витягнуті з “Азовсталі”, були серед тих, які обміняла Україна та РФ у кількості 160 на 160. Обмін відбувся 4 червня, але в українському міністерстві деталей не повідомляли.

Українська правда

Джерело

ФОТО: БІЙЦЯ ПОЛКУ “АЗОВ” ДМИТРА КОЗАЦЬКОГО ІЗ АЗОВСТАЛІ

попередня статтяВлада не підтримує комунікацію з родичами полонених зі «Азовсталі» в Маріуполі – мама бійця полку «Азов»
наступна статтяПолк “Азов” став другою родиною: історія загиблої захисниці Маріуполя з позивним “Аліса”