Головна Асоціація

Удар по будинку в Дніпрі: донька героїв «Азовсталі» чекає новин про родину після трагедії

Під завалами будинку у Дніпрі, зруйнованого російською ракетою, може перебувати героїня «Азовсталі», яку недавно звільнили з полону – про це на своїй сторінці в Інстаграмі повідомила донька військовослужбовиці Русана Бабкіна. Окрім матері, під завалами можуть перебувати рідні сестра та бабуся дівчини.

У своєму дописі Русана розповіла, як востаннє чула маму телефоном 14 січня о 15:07: «Вихідний день, субота, мама мала бути на службі у ЗСУ, але залишилась вдома через ГРВІ, сестра наводила лад в черговій орендованій квартирі, бабуся на кухні тільки закінчила смажити чебуреки. Більше зв’язку немає».

Мама та тато Русани вступили до лав ТРО Маріуполя 24 лютого, коли росія розпочала повномасштабну війну проти нашої держави. За наказом, родина вийшла з заводу «Азовсталь» 17 травня. Мати дівчини вдалося звільнити та повернути додому в рамках обміну 17 жовтня, а батько лишається в полоні і досі.

Сама Русана до 20 березня бачила жахи руйнувань у Маріуполі, звідки разом з бабусею, на чудом вцілілій автівці, 20 березня виїхала через Нову Ялту до Дніпра, де зустрілась, нарешті, з сестрою, яка тікала від бомбардувань з Харкова.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дуже пройнялася історією Русани. Ми молимося за те, щоб дівчина дочекалася з Дніпра такої бажаної для неї звістки про родину, яка наразі вважається зниклою безвісти. Усіх небайдужих, хто хоче підтримати дівчину, просимо це зробити за наданими нею реквізитами:

https://send.monobank.ua/jar/CAbHvcMnR
• 5375411202721143
• 4441114414377265
• UA22 3348 5100 0002 6209 4060 3138 3

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяЗбір на 3 БПЛА «Фурія» для ОЗСП «Азов» закрито.
наступна стаття«Наш Максим із позивним «Пістон» загинув, охороняючи Маріуполь» – у Кременчці провели в останню путь Героя України, старшого лейтенанта Кагала