Головна Асоціація

У Запоріжжі родини загиблих героїв «Азовсталі» взяли участь у проєкті «Прапорець памʼяті»

23 травня на День Героїв учасниці та організатори проєкту «Коханий, я живу!» впорядкували пам’ятний простір «Прапорець пам’яті». Серед учасниць благодійного проєкту дружини загиблих азовців – оборонців Маріуполя.

Місце острівця пам’яті обрано не даремно. Акція «Прапорець пам’яті» стане фундаментом майбутнього монументу полеглим Воїнам в російсько-українській війні, який мав бути встановлений на цьому місці.

Проєкт монумента був затверджений до початку повномасштабної війни, дизайн створив ветеран РУВ, азовець Андрій «Дизайнер», таким чином він хотів вшанувати пам’ять своїх загиблих побратимів.

По завершенню впорядкування простору пам’яті інші рідні оборонців Маріуполя та «Азовсталі» також мали можливість встановити прапорці підрозділу, щоб вшанувати пам’ять про своїх Воїнів.

Запрошуємо рідних, друзів та побратимів полеглих в бою українських Воїнів встановити прапорці на цьому пам’ятному просторі.

Акція «Прапорець пам’яті» безстрокова і буде тривати до момента встановлення монументу на майдані Волі в Запоріжжі.

📸 Анастасія Ракус

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяВідбулося сходження на Говерлу памʼяті азовця Олександра «Гряна», організоване батьком Героя
наступна статтяThe War Fragments Museum виставляє на благодійному аукціоні ексклюзивні артефакти учасників оборони Маріуполя, з метою зібрати кошти на допомогу родинам героїв