У свій День народження Дзідзьо прикрасив обкладинку журналу і розповів про зйомки в новому серіалі «Відморожений»

Артист згадав, як в лихі 90-е купував на базарі «джинси-варьонки» і на що витратив перші зароблені гроші

Популярний співак, актор, тренер вокального проекту «Голос. Діти» Михайло Хома, більш відомий як Дзідзьо, в образі головного героя з серіалу «Відморожений» прикрасив обкладинку тижневика «Теленеделя». День виходу журналу — 20 листопада — збігся з Днем народження Дзідзьо. Сьогодні артисту виповнилося 36 років. В інтерв’ю він розповів про зйомки нової комедії, про свій досвід участі в «Танцях з зірками» і відкрив секрет, чим довелося пожертвувати заради шоу.

За традицією, перші привітання на День народження Дзідзьо отримує від мами Галини.

«Я їй дуже вдячний за те, що колись вона прийняла найважливіше рішення у своєму житті і дала мені можливість народитися. Адже мене могло і не бути … Моя мама, Галина Янівна, під час вагітності отримала жахливі опіки, і їй довелося робити серйозний вибір: приймати ліки і робити пересадку шкіри або зберегти дитину. Вона вибрала останнє. Так що, це наше спільне свято», — розповів артист.

Дзідзьо поділився теплими спогадами і про своє дитинство у 90-х, проводячи паралелі зі своєю роллю у серіалі «Відморожений». Хоча для багатьох тоді були непрості часи, але артист згадує їх з романтизмом. У новій комедії Михайло зіграв головного героя, який «заморозився» в кріокамері 23 роки тому, а «прокинувся» вже у сучасному часі.

«Мені тоді було не так багато років, але я запам’ятав 90-ті як час, коли нічого не було, все треба було купувати на базарі, всі їздили у Польщу за товаром. А ще згадую плакати з відомими музикантами, артистами та просто красивими дівчатами, джинси-варьонки, великі светри з візерунками, польські телеканали, на яких показували  зовсім інакше кіно і мультфільми, ніж були у нас», — сміється Михайло.

У той час співак почав заробляти перші гроші на корпоративах. Свої невеликі гонорари він відкладав, щоб купити зимові чоботи мамі та старшій сестрі.

«Мені було дуже приємно, що можу подарувати такий дефіцитний товар як взуття на зиму. Мама і сестра були дуже раді», — поділився Дзідзьо.

Розповідаючи про зйомки серіалу, він зазначив, що найбільше запам’ятав сцену з «розмороженням» свого героя.

«Один з найцікавіших моментів зі зйомок — як родичі знаходять Мішу у підвалі будинку у такій собі кріокамері. Звичайно, постановники придумали її самі, і я там лежав весь покритий кригою. Було дійсно холодно і сиро, бо знімали ми цю сцену в справжньому підвалі. Добре, що це було влітку. Взимку такі епізоди далися б складніше», —  коментує Дзідзьо.

Зазначимо, що прем’єра комедійного серіалу «Відморожений» на телеканалі «1+1» відбудеться вже у цьому році.

Більше подробиць про творче життя і нові проекти популярного артиста читайте в інтерв’ю тижневику «Теленеделя».

За сюжетом 16-серійної комедії «Відморожений», родина Дзідзюків у підвалі власного будинку в старому холодильнику випадково знаходять замороженого Мішу Дзідзюка – свого родича, який зник 23 роки тому. Виявляється, Міша став частиною великого наукового експерименту. Тепер життя родини зміниться назавжди, адже Дзідзюки змушені жити разом з «відмороженим» родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у «лихих 90-х». Виробництвом проекту на замовлення каналу «1+1» займається продакшн «ОСНОВА ФІЛЬМ».