Головна Азовсталь

У Рівному попрощалися із полеглими у березні Азовцями

Рівне у сльозах. Полеглі захисники, молоді бійці полку «Азов» Костянтин Друзь та Віталій Семчук, повернулись на рідну землю, де їх провели в останню путь. Хлопці були ліпшими друзями та загинули у Маріуполі ще у березні. Лише через 8 місяців їхні тіла вдалось повернути додому. 19 листопада у Рівному на майдані Незалежності із героями прощалось усе місто.

Нарешті вдома. Молоді, життєрадісні, сповнені наснаги та жаги до життя захисники Маріуполя Костянтин Друзь та Віталій Самчук через 8 місяців нарешті повернулись додому. Їхні життя обірвались ще у березні, коли вони у складі полку “Азов” захищали Маріуполь від російської навали. Хлопці були кращими друзями. Віталій прийняв рішення стати військовослужбовцем після навчання у коледжі. Хлопець від початку знав, що служитиме в АЗОВі — бо вважав їх найкращими. З 2017 року служив на Донеччині. Спершу був танкістом, згодом пішов у розвідку.

Загинув Віталій Семчук 14 квітня. Він разом із побратимами летів на гелікоптері в Маріуполь. Знав, це політ в один кінець.

Увесь вільний час Костянтин Друзь проводив із друзями у тренуваннях, бігав, займався на тренажерах та боротьбою. Після закінчення школи вирішив, йде до друга в АЗОВ.

Завдяки своїй наполегливості та силі духу Костя став прикладом для побратимів.

Нас постійно чекали випробування, щодня. Він боровся і продовжував працювати, щоб потрапити у полк АЗОВ. Він завжди був скромним хлопцем, який постійно відгукувався на будь-яку ініціативу, яка стосувалась служби, – побратим Костянтина Нешвіл

Востаннє на зв’язок “Ейс” вийшов у день своєї смерті.

22-річний сержант Костянтин Друзь разом із побратимом намагалися врятувати радіостанцію в Маріуполі, однак їх “накрило” мінометним вогнем. Коли обстріл припинився, жоден з хлопців на зв’язок не вийшов…

За свої подвиги Ейс та Рут посмертно нагороджені орденом «За мужність» III ступеня. Молоді, сильні та відважні, вони до останнього подиху захищали нашу Державу. Тепер їхні душі знайшли спокій, а батьки та рідні мають місце, куди прийти та поговорити із своїми синами, які приєднались до небесного війська, щоб ангелами світла оберігати рідну землю. Ворог обов’язково поплатиться за кожну пролиту краплю крові наших захисників.

ITV Media Group

Джерело

попередня статтяПетиція про присвоєння командиру полку АЗОВ Денису “Редісу” Прокопенко чергового військового звання – полковник.
наступна статтяП’ять місяців очікувань та сподівань: як кременчужанка чекає полоненого сина