Головна Асоціація

У Празі та Кракові пройшли численні мітинги на підтримку полонених захисників «Азовсталі»

18-19 березня у Празі, столиці Чехії, та польському Кракові відбулися мітинги на підтримку українських військовополонених – захисників «Азовсталі» з полку «Азов», які вже понад 300 днів перебувають у ворожому полоні. Проведення заходів ініціювали українські спільноти активістів, які проживають у цих містах, такі як «Hlas Ukrajiny», а їх учасниками стали, зокрема, родичі та друзі полонених бійців.

У Празі місцем для проведення демонстрації обрали місцеве представництво ООН – організації, яка за міжнародними конвенціями, мала б гарантувати безпеку військовополоненим та моніторити їхні умови утримання та стан здоров‘я. Учасники мітингу нагадали про те, що бездіяльність міжнародних організацій призвела до жахливого та досі жодним чином не розслідуваного злочину – теракту в колонії Оленівки, внаслідок якого 29 липня минулого року загинули щонайменше 50 азовців, а понад 70 дістали поранення.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує організаторам та учасникам акцій за те, що ви не даєте міжнародній спільноті забути про наших героїв. Всі ми маємо продовжувати боротьбу за героїв «Азовсталі» всіма можливим способами. Разом – сила!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяБув у пеклі в Оленівці. Полонений, який вижив в полоні під час теракту, розказав нові подробиці
наступна статтяТрансформуй свій гнів у зброю!