Головна Азов

У новому випуску «Азовці PRO» танкісти бригади відповідають на ці та інші питання, а також розповідають про свої найскладніші бойові виїзди та враження від них.

Сьогодні в Україні відзначається День танкових військ. Свято безстрашних воїнів, без участі яких неможливі ані стрімкі прориви оборони противника, ані ефективні оборонні дії.

Їхні рішучість та майстерність щодня приносять вагомий внесок у майбутню перемогу України.

Будучи надійною підтримкою піхоти, вони приймають перший удар на себе. Без вагань йдуть в самісіньке пекло бою, знаючи, що саме їх першочергово хоче знищити ворог.

Вітаємо всіх причетних з Днем танкових військ!

З нагоди свята у новому випуску «Азовці PRO» танкісти «Азову»: старший лейтенант Артем «Крим» Костриця, молодший сержант Денис «Манго» Чепурко, молодший лейтенант Вʼячеслав «Студент» Тітаров та молодший сержант Юрій «Лінч» Іванов, розповідають про свою нелегку працю та відповідають на поширені питання про нюанси роботи танкового екіпажа.

Як стати танкістом? Чим відрізняється танковий бій у місті від бою в лісах та посадках? Чи правда, що танкісти мають бути невисокого зросту? Скільки часу екіпаж проводить в танку, та які цивільні професії можуть бути корисними в роботі танкістів?

АЗОВ

Джерело

Анкета для вступу до бригади «Азов»

 

попередня статтяТанкісти 12-ї бригади спеціального призначення НГУ «Азов» отримали нагороди
наступна статтяЗбір коштів на потреби родин захисників «Азовсталі»: розігруємо унікальний прапор з підписами українських легенд футболу та боксу