Головна Азовсталь

У Міноборони заявили, що Путін не дає згоди на евакуацію військових із “Азовсталі”

| OBOZREVATEL |22:12

У Міністерстві оборони України розповіли, що держава робить все можливе для того, щоб урятувати українських військових, які тримають оборону на “Азовсталі” у Маріуполі. Проте президент країни-агресора РФ Володимир Путін не дає згоди на евакуацію наших захисників із заводу.

Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Вона зазначила, що для порятунку воїнів задіяно чимало міжнародних організацій та більшість лідерів світу, які ведуть переговори з Путіним щодо “Азовсталі”.

“Зараз задіяні практично всі лідери світу для того, щоб говорити з Путіним. Наша держава з усіма з ними контактує. Задіяні всі можливі міжнародні організації для того, щоб контактувати з Путіним”, – сказала Маляр.

Вона наголосила, що далеко не про все, що робить Україна для порятунку наших захисників, зараз можна говорити, оскільки це військова операція.

“Ми змогли це донести та розповісти це відверто родичам, тому що вони мають право це знати. І більшість питань, я дуже сподіваюся, що були зняті. Тому що ті пропозиції, які дуже часто в суспільстві – а давайте зробимо це, а давайте зробимо це – насправді вже було зроблено, просто Путін не дає згоди, щоб ми могли звільнити наших захисників “Азовсталі”, – сказала заступник міністра.

Маляр додала, що, якби можна було провести просто зараз військову операцію та деблокувати “Азовсталь” та Маріуполь, ЗСУ обов’язково це зробили б.

За її словами, зараз розглядаються та розробляються різні плани, але їх не можна оголошувати.

“Ми сподіваємося, що ми зможемо врятувати наших захисників “Азовсталі”, які фактично собою сьогодні закривають дуже багато регіонів України, оскільки оборона Маріуполя дозволяє концентрувати там велику кількість російських військ, які не можуть рухатися далі на інші регіони України”, – резюмувала Маляр.

Нагадаємо, що ситуація із наданням медичної допомоги військовослужбовцям на “Азовсталі” досягла критичного рівня. Пораненим змушені ампутувати кінцівки без наркозу, також не вистачає інших медикаментів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські захисники Маріуполя, які перебувають на металургійному комбінаті “Азовсталь”, вже не вірять у порятунок та готуються до останнього бою. Щодня у битвах із російськими окупантами гине багато людей.

OBOZREVATEL

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяСтало відомо, скільки жінок загинуло внаслідок обстрілів Азовсталі у Маріуполі
наступна стаття«Щойно зможу, повернусь у стрій до побратимів”