Головна Асоціація

У Києві вшанували загиблих під час теракту в Оленівці бійців «Азову»

6 вересня минуло 40 днів з моменту страшного теракту в Оленівці, вчиненого росіянами, внаслідок якого загинули бійці «Азову». Досі Україна перебуває у невідомості – немає ані підтверджених списків вбитих у теракті воїнів, їхні тіла не передано для поховань.

Аби вшанувати полеглих, Асоціація родин захисників «Азовсталі» ініціювала на Софійській площі жалобний захід. До нього долучилися сотні небайдужих, які прийшли пом’янути героїв зі свічками, квітами, тематичними плакатами. Проєктор у світлі лампадок демонстрував присутнім щемливі кадри з захисниками «Азовсталі».

Асоціація родин захисників «Азовсталі» вкотре наголошує на необхідності розслідування трагедії спеціальною комісією ООН, інспекції місць та умов утримання військовополонених. Ми звертаємося до кожного, кому небайдужа доля героїв Маріуполя, – не мовчіть про них, підтримуйте всіма можливими способами.

Ми ніколи не забудемо та не пробачимо трагедію в Оленівці.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяЗакликаємо світ та ООН провести розслідування теракту в Оленівці та повернути полонених азовців, – сестра полоненого начальника штабу полку “Азов” Сандра Кротевич
наступна стаття«Було два шляхи виходу з Азовсталі: евакуація або вантажем 200» — бійці полку Азов — про оборону Маріуполя