Головна Асоціація

У Києві відбувся етап Кубка України з баскетболу 3х3, присвячений пам’яті захисника Маріуполя з «Азову» Сергія «Раннера» Мельниченка

У Києві відбувся третій етап Кубка України з баскетболу 3х3, присвячений пам’яті азовця, захисника Маріуполя Сергія Мельниченка з позивним «Раннер». Сергій був уродженцем села Гатне Київської області. Він загинув 8 травня 2022 року під час оборони міста на заводі «Азовсталь».

Сергій професійно займався багатьма видами спорту: легкою атлетикою, бігом, тайським боксом, вільною боротьбою, футболом. У 2011-2012 році хлопець пройшов строкову військову службу в Повітряних Силах ЗСУ, з 2013 року служив за контрактом у ДСНС України в Києві. Згодом поїхав захищати Україну на сході, з 2018 року служив в ОЗСП «Азов» та заочно навчався в НУБіП. У героя залишилася дружина Ірина та маленька донька Поліна. Сергій «Раннер» Мельниченко є кавалером ордена «За мужність» трьох ступенів.

У змаганнях пам’яті «Раннера»взяло участь 10 чоловічих та 3 жіночі команди. У чоловіків переможцем стала команда Київ-Баскет, срібними призерами – ЗСО-СумДу, бронзовими – ще одна команда Київ-Баскет. У жінок змагання завершились тріумфом київських баскетболісток з команди Київ-Баскет-1.

Усі зібрані кошти з третього туру Кубка України та етапів чемпіонатів України U-18 та U-23 3х3 організатори передали родині Сергія Мельниченка, а саме дружині Сергія Ірині, матері та брату героя, які стали почесними гостями на змаганнях.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяДопоки не повернуться додому: оборонців Маріуполя продовжують зображувати в десятках ілюстрацій
наступна статтяПідтримуйте «Азов» так, як зручно саме вам! Ставайте частиною історії!