Головна Асоціація

У Києві відбувся етап Кубка України з баскетболу 3х3, присвячений пам’яті захисника Маріуполя з «Азову» Сергія «Раннера» Мельниченка

У Києві відбувся третій етап Кубка України з баскетболу 3х3, присвячений пам’яті азовця, захисника Маріуполя Сергія Мельниченка з позивним «Раннер». Сергій був уродженцем села Гатне Київської області. Він загинув 8 травня 2022 року під час оборони міста на заводі «Азовсталь».

Сергій професійно займався багатьма видами спорту: легкою атлетикою, бігом, тайським боксом, вільною боротьбою, футболом. У 2011-2012 році хлопець пройшов строкову військову службу в Повітряних Силах ЗСУ, з 2013 року служив за контрактом у ДСНС України в Києві. Згодом поїхав захищати Україну на сході, з 2018 року служив в ОЗСП «Азов» та заочно навчався в НУБіП. У героя залишилася дружина Ірина та маленька донька Поліна. Сергій «Раннер» Мельниченко є кавалером ордена «За мужність» трьох ступенів.

У змаганнях пам’яті «Раннера»взяло участь 10 чоловічих та 3 жіночі команди. У чоловіків переможцем стала команда Київ-Баскет, срібними призерами – ЗСО-СумДу, бронзовими – ще одна команда Київ-Баскет. У жінок змагання завершились тріумфом київських баскетболісток з команди Київ-Баскет-1.

Усі зібрані кошти з третього туру Кубка України та етапів чемпіонатів України U-18 та U-23 3х3 організатори передали родині Сергія Мельниченка, а саме дружині Сергія Ірині, матері та брату героя, які стали почесними гостями на змаганнях.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяДопоки не повернуться додому: оборонців Маріуполя продовжують зображувати в десятках ілюстрацій
наступна статтяПідтримуйте «Азов» так, як зручно саме вам! Ставайте частиною історії!