Головна Асоціація

У Києві відбулася акція вшанування добровольців, що стали на захист України

За ініціативи Асоціації родин захисників «Азовсталі» 14 березня на Софійській площі у Києві відбувся захід з ушанування подвигу українських добровольців – полеглих та живих героїв, які добровільно взяли зброю до рук та стали на захист України.

Український доброволець – це приклад мотивованості, патріотизму, самопожертви заради вищих цінностей. Це приклад того, як сила духу та міць характеру можуть протистояти навіть краще екіпірованому противнику.

Учасники акції запалили лампадки у пам’ять про загиблих добровольців та тримали плакати з емблемами добробатів, зокрема «Азову» – підрозділу, який зріс до штурмової бригади з маленького добровольчого загону «Чорних чоловічків». Родичі азовців тримали також плакати із написами «Оленівка» та нагадуваннями про те, що 700 бійців бригади досі перебувають у полоні після героїчних та надважких 86 днів оборони Маріуполя та заводу «Азовсталь». Доєдналися до заходу і родичі та друзі бійців інших добровольчих формувань, в тому числі представники добровольчого руху Білорусі.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує всім небайдужим, хто долучився сьогодні до нашої ініціативи, а також представникам українських та іноземних ЗМІ за висвітлення заходу.

Відео: Instagram @olive_olio_
Фото: Укрінформ, Цензор.НЕТ, Лівий берег.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня стаття«Судами» терористичних організацій Л/ДНР продовжуються незаконні засудження військовополонених на тимчасово окупованих територіях
наступна статтяМедик з Азову Асан: Голими руками віджали танк у русні: Ісенаджиєв про бої за Маріуполь