Головна Азов

У Києві, в Оболонському районі, відбулось урочисте відкриття вулиці Героїв полку АЗОВ.

У заході взяли участь перший заступник командира полку ОЗСП «Азов», начальник штабу, майор Богдан Кротевич «Тавр», заступник командира з тилового забезпечення, капітан Іван Ігнатьєв «Ігнат», засновник і перший командир полку Андрій Білецький та третій командир полку Максим Жорін. До церемонії долучилися представники Київської міської ради та Оболонської районної державної адміністрації.

«Ми дуже вдячні народу України та місту Києву за визнання і відкриття цієї вулиці. Багато наших побратимів знаходяться в полоні разом з нашим командиром другом Редісом. Маріуполь – це був тільки початок. Ми продовжуємо захищати нашу Батьківщину», – сказав Іван Ігнатьєв «Ігнат».

Перший командир полку Андрій Білецький у своїй промові зазначив: «За кожною з цих літер на стіні стоять життя наших друзів і братів. Назва «Героїв полку АЗОВ» – це в першу чергу про тих, хто уже не повернеться, про тих, хто сьогодні не з нами, тих, хто знаходиться в полоні. Про героїчну оборону Маріуполя та Азовсталі знає абсолютно весь світ. АЗОВ показав українцям, що можна битися до кінця – з десятикратно переважаючим ворогом. АЗОВ – це приклад для всієї України».

[icon name=”up-right-from-square” prefix=”fas”] Деталі на сайті.

Полк АЗОВ – офіційний канал

Джерело

 

попередня стаття“Сонечко, нас обміняли” – дружина воїна “Азову” розповіла про чоловіка
наступна стаття“Мій перший фраг на відео” – засуджений до смерті у “ДНР” герой “Азова” Фрост після полону. Частина 1. ВIДЕО