Головна Азовсталь

У Києві попрощалися з 21-річним українським професійним спортсменом з полку «Азов»

Любава Лисичкіна | BIGKYIV

Олександр Бабенко (позивний «Крід») більшість свого життя присвятив джиу-джитсу, а у 2019 році обрав шлях військового.

Як повідомляється, Олександр загинув  29 липня 2022 року під час вибуху на території колишньої виправної колонії в смт Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області, де утримували українських військових.

Олександр народився 23 червня 2001 року. Був професійним спортсменом і багато років присвятив джиу-джитсу. Проте коли російські окупанти вдерлися на українську землю, він не міг залишатися осторонь. Ще у 2019 році, одразу після навчання, він вступив на військову службу, яку проходив у Києві. У 2020 році він доєднався до лав «Азову» та перевівся у Маріуполь.

Прощання пройшло у п’ятницю, 19 травня, на Лісовому кладовищі. Провести молодого бійця в останню дорогу прийшли родичі, друзі, побратимі та інші небайдужі.

«Олександр пройшов недовгий шлях, але він зробив набагато більше, ніж деякі люди могли б зробити за декілька нібито довгих і нібито благополучних життів. Насправді страшно прожити пустоцвітом і нічого не змінити в цьому житті, нічого не принести. Олександр був не таким. За свій недовгий шлях він зробив дуже багато, саме тому ми з такою пошаною його зараз проводжаємо», — сказав у прощальному слові один з представників бригади НГУ «Азов».

Проводжали Олександра під звуки військового оркестру. На знак шани молодому бійцю пролунали три гучні постріли. Згодом побратими зачитали молитву Українського воїна-націоналіста.

BIGKYIV

Джерело

попередня статтяКомандири з “Азовсталі” відмовляються бачитися з рідними! Ті ж борються за полонених
наступна стаття86 днів оборони Маріуполя і 1 рік полону